با حکم محمدمهدی دادمان؛
حسام سالکی مدیر حوزه هنری استان یزد شد

01:0030

محمدمهدی دادمان در حکمی «حسام سالکی» را به عنوان مدیر حوزه هنری استان یزد منصوب کرد.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه هنری، به پیشنهاد معاون راهبری استان‌ها و با حکم رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، مدیر جدید حوزه هنری استان یزد منصوب شد و «حسام سالکی» این مسئولیت را برعهده گرفت.

در بخشی از متن حکم انتصاب سالکی آمده است: «مردم غیور استان یزد، با شمّ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مثال‌زدنی‌شان همیشه از پیش‌روان پیش‌رانی تمدّنی ایران، از پیش‌تازان دفاع از حق و از طلایه‌داران اعتلای انقلاب اسلامی بوده‌اند و یاد و منش عالمان و شهیدان و جهادگران این خطّه‌ی عزیز، از پشتوانه‌های ایران سربلند آینده به‌شمار می‌رود. در این راه، فعال‌تر کردن ظرفیت‌های نسل جوان هنرمندان یزدی برای تبیین دیروز و فردای درخشان این سرزمین، ضرورت دارد.»

سالکی که کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی دارد، پیش از این سابقه‌ی معاونت فرهنگی حوزه هنری استان یزد، مسئولیت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان یزد و معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد را در کارنامه دارد.

حسام سالکی هم اکنون دستیار رئیس حوزه هنری در امور ارتباطات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است. پیش از سالکی، محمدصادق کوچک زاده مسئولیت حوزه هنری استان یزد را برعهده داشت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند