جشنواره ملی هنرهای تجسمی «ترنج» فراخوان داد

01:0030

به همت حوزه هنری اردبیل، نخستین جشنواره ملی هنرهای تجسمی «ترنج» در اردبیل برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این جشنواره در چهار رشته نقاشی، گرافیک (طراحی پوستر)، عکاسی (دوربین و موبایل) و خوش‌نویسی (نستعلیق و ثلث) در سه بخش آزاد، بچه‌های مسجد، بخش روستا و عشایر برگزار خواهد شد.

از اهداف جشنواره «ترنج» می‌توان به انسجام‌بخشی و کیفی‌سازی فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، جذب حداکثری کودکان، نوجوانان و جوانان، هدایت و گسترش نقش‌آفرینی جوانان در عرصه‌های موثر فرهنگی کشور، ارتقاء سطح کمی و کیفی آثار و حمایت از فعالیت‌ها و تولیدات شاخص، حضور مؤثر و هدفمند بچه‌‎های مسجد در فضای مجازی و تقدیر از استعدادهای برتر اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ آبان‌ماه در سایت جشنواره به آدرس www.toranjfestival.ir بارگذاری کرده و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۳۳۳۳۸۲۸۴-۳۳۳۵۸۵۲۱-۰۴۵ و یا از طریق شبکه‌های مجازی با شماره همراه ۰۹۰۱۴۰۲۱۵۱۶ تماس بگیرند.

گفتنی است، نخستین جشنواره ملی هنرهای تجسمی «ترنج» از سری برنامه‌های دومین رویداد ملی فهما است که به همت و مشارکت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، حوزه هنری استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند