جشنواره فرهنگی و هنری «جهاد سپید» برگزار می‌شود

01:140

به همت حوزه هنری گلستان، جشنواره فرهنگی و هنری «جهاد سپید» با موضوع تجلیل از کادر درمان کشور در بخش‌های پوستر، تصویرسازی، طراحی لباس، دیوارنگاری، کاریکاتور و عکاسی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، جشنواره فرهنگی و هنری «جهاد سپید» با موضوع تجلیل از کادر درمان کشور در بخش‌های پوستر، تصویرسازی، طراحی لباس، دیوارنگاری، کاریکاتور و عکاسی به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گلستان و همکاری حوزه هنری استان برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری گلستان گفت: محورهای این جشنواره ملی شامل «کادر درمان»، «ازدواج، کودکان و سالمندان»، «دورهمی خانوادگی و روضه‌های خانگی»، «حامیان و خیرین حوزه سلامت»، «جهش تولید در حوزه سلامت»، «خلاقیت و نوآوری در برگزاری آیین‌های ملی و مذهبی در شرایط کرونایی»، «فرصت‌ها و تهدیدهای کرونایی و محیط زیست» و «آموزش، سرگرمی، اطلاع‌رسانی، جلوه‌های حوزه سلامت و کرونا در فضای مجازی» است.

خواجه‌نژاد افزود: تقویت هویت اسلامی – ایرانی، رشد خودآگاهی، تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری، تقویت هویت انقلابی، افزایش روحیه انقلابی‌گری و تلاش برای گسترش و تعمیق مبانی ارزشی، از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی از کلیه علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره دعوت کرد و گفت: ارسال آثار به جشنواره ملی فرهنگی و هنری «جهاد سپید» از شهریور امسال آغاز شده و تا ۷ اردیبهشت سال 1400 ادامه دارد و آیین اختتامیه نیز ۲۹ اردیبهشت‌ماه 1400 با معرفی آثار برگزیده بخش‌های مختلف برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند