«جدال» اثر منتخب جشنواره سردار آسمانی روی صحنه می‌رود

01:320

اثر نمایشی «جدال» منتخب دومین جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی از چهارم بهمن‌ماه در بجنورد روی صحنه می‌رود.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری استان خراسان شمالی گفت: اثر نمایشی «جدال» با همکاری بسیج هنرمندان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری به مدت 12 شب از 4 تا 15 بهمن‌ماه در تالار فرهنگی و هنری گلشن بجنورد به روی صحنه می‌رود.

اکرم صدیقی افزود: علاوه بر اجرای ویژه برای مسئولان استان، خبرنگاران و عکاسان در روز چهارم بهمن‌ماه، پوستر این اثر نیز با حضور جمعی از مسئولان رونمایی خواهد شد.

وی اجرای عمومی را برای علاقه‌مندان به هنر نمایش از 5 تا 15 بهمن‌ماه اعلام و تصریح کرد: این اثر با 40 درصد ظرفیت سالن برای علاقه‌مندان روی صحنه می‌رود.

صدیقی با بیان این که روزهای 5 تا 7 بهمن این اثر نمایشی در 2 سانس 17:30 و 18:30 برای علاقه‌مندان اجرا می‌شود، گفت: مابقی روزها اثر نمایشی «جدال» در ساعت 17:30 به روی صحنه می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: نمایش «جدال» درباره ایستادگی مردم سوریه، مدافعان حرم، روند شهادت محسن حججی و در ادامه حاج قاسم سلیمانی و به نوعی جدالی میان ۳ رنگ سفید که نشانه مردم پاک و بی‌گناه، سبز به نشانه مدافعان حرم و قرمز به نشانه داعشیان ملعون است.

وی اظهار کرد: نمایش «جدال» به کارگردانی محمد داورپناه در زمره 7 اثر راه یافته به بخش صحنه‌ای دومین جشنواره سردار آسمانی بود که به همت حوزه هنری خراسان شمالی تولید شد و توانست در زمره آثار منتخب این دوره قرار بگیرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند