ثبت نام کارگاه آموزشی تحقیق در تاریخ شفاهی در زنجان آغاز شد

01:510

حوزه هنری استان زنجان با همکاری و مشارکت معاونت راهبری استانها فراخوان ثبت‌نام کارگاه آموزشی تحقیق در تاریخ شفاهی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مهدی خدایی معاون فرهنگی حوزه هنری استان زنجان گفت: کارگاه آموزشی تحقیق در تاریخ شفاهی مزین شده به نام هنرمند شهید والامقام ابراهیم اصغری است که ویژه نوقلمان و علاقمندان به پژوهش و تاریخ‌شفاهی برگزار خواهد شد.

خدایی مهلت ثبت‌نام این کارگاه را ۲۵ اسفند‌ماه ۱۴۰۰ عنوان کرد و افزود: این کارگاه یک دوره یک‌ساله است که با حضور اساتید ملی و با ظرفیت۲۰ نفر در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: اگر امکان برگزاری کارگاه‌های حضوری فراهم باشد، در نظر داریم تا برخی از کلاس‌های این دوره به صورت حضوری برگزار شود.

معاون فرهنگی حوزه هنری استان زنجان گفت: برگزاری کارگاه آموزشی تحقیق در تاریخ شفاهی بر اساس سند زیست‌بوم و نقشه تحولی تدوین شده در حوزه هنری زنجان و در راستای پرداختن به سوژه‌های بومی و استانی برنامه‌ریزی شده است.

خدایی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی تولید محور خواهد بود، اظهار داشت: در پایان این دوره یکساله از تولیداتی که توسط اعضاء و مشارکت‌کنندگان تولید می‌شود در راستای چاپ و انتشار نیز حمایت خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام مشخصات خود را (نام و نام‌خانوادگی) تا ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ به واتساپ شماره ۰۹۱۲۶۴۲۲۴۶۵ ارسال نمایند. همچنین لازم به یادآوری است، برگزاری اولین جلسه کارگاه آموزشی تحقیق در تاریخ شفاهی از ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند