تکیه هنرمندان حوزه هنری گلستان در خانه تاریخی کبیر برپا می‌شود

01:0030

به مناسبت فرارسیدن ایام ماه محرم و پس از وقفه سالهای کرونایی، تکیه هنرمندان گلستانی در خانه تاریخی کبیر واقع در بافت قدیم گرگان، برپا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سید حسام بنی فاطمه رییس حوزه هنری گلستان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته «تکیه هنرمندان حوزه هنری گلستان» با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با حضور هنرمندان بخش های مختلف :هنرهای تجسمی، موسیقی، آفرینشهای ادبی، ادبیات پایداری،هنرهای نمایشی، هنرهای تصویری از ۹ تا ۱۷ مردادماه  در محل  خانه تاریخی کبیر واقع در بافت قدیم گرگان، محله دوشنبه ای برپا خواهد شد.

وی افزود: شعرخوانی، مقتل خوانی، اکران فیلم‌های کوتاه مستند و داستانی، برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی عاشورایی، نمایش و نمایشنامه خوانی، اجرای تعزیه، موسیقی عاشورایی و سرود، نقاشی قهوه‌خانه‌ای، سخنرانی، خاطره گویی دفاع مقدس، مداحی و روضه خوانی و… از جمله برنامه‌هایی است که هر شب از ساعت ۲۱  برای عموم علاقه‌مندان به اجرا درخواهد آمد.

بنی فاطمه در ادامه از تمامی علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه‌ها دعوت کرد و گفت: این برنامه‌ها باهدف بسترسازی، انتقال پیام‌های عاشورایی و همچنین فراهم کردن زمینه‌های لازم برای خلق آثار فاخر توسط هنرمندان تدارک دیده‌شده است و ورود برای عموم علاقمندان آزاد است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند