تولید پویانمایی «معامله قرن» در اردبیل

01:410

حوزه هنری استان اردبیل پویانمایی «معامله قرن» به کارگردانی «حسین حبیبی اصل» را تولید کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سید حامد اسحاقی مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل با اعلام این خبر گفت: عنوان این پویانمایی از طرح موسوم به معامله قرن برداشت شده است. طرحی که از طرف آمریکا و در حمایت از رژیم اشغالگر قدس برنامه‌ریزی شده بود. اگر چه این طرح به تازگی مطرح شده ولی در واقع کشورهای غربی سال‌ها است که پس از جنگ جهانی دوم و پس از اعلام تشکیل کشور جعلی دست به معامله وحشتناکی زدند که نتیجه آن کشتار هزاران نفر از مردم بی‌گناه و مظلومی بود که از خانه‌های خود رانده و آواره شده بودند.

اسحاقی افزود: این کشورها به بهانه‌های مختلف و از جمله حمایت از این رژیم جعلی، سالیانه میلیاردها دلار اسلحه و تسلیحات نظامی به منطقه ارسال می‌کنند و هدف اصلی این است که کارخانه‌های تسلیحاتی غرب بتوانند به حیاتشان ادامه داده و سود کلانی به‌دست آورند. در این راه کشته‌شدن مردم بی‌دفاع و حتی کودکان مظلوم فلسطینی نیز هیچ اهمیتی برایشان ندارد. در واقع تمام طرح‌های آمریکا و هم‌پیمانانش در منطقه خاورمیانه هیچ نفعی برای مردم منطقه نداشته و فقط به دنبال منفعت اقتصادی است.

مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل در پایان گفت: به مدد الهی و با کمک مسلمانان بیدار منطقه تمامی این طرح‌ها شکست خورده و به‌زودی مردم آواره و مظلوم فلسطینی به سرزمین اصلی خود بازگشته و انتقام سختی از رژیم جعلی و هم‌پیمانانش گرفته خواهد شد.

گفتنی است، پویانمایی «معامله قرن» به کارگردانی «حسین حبیبی اصل» و تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان اردبیل در مدت زمان دو دقیقه و ۴۵ ثانیه تولید شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند