تولید ویژه‌برنامه ۳۰ روز ۳۰ شهید در آبادان

01:150

در ایام ماه مبارک رمضان و در راستای معرفی شهدای گرانقدر شهرستان آبادان و خرمشهر، ویژه برنامه‌ای در قالب موشن‌گرافی در آبادان طراحی و اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، قلی‌گشتی از معرفی شهدای گرانقدر دفاع مقدس و مدافع حرم در برنامه ۳۰ روز ۳۰ شهید خبر داد و گفت: این برنامه در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و جهاد تولید شده است.

مدیر حوزه هنری آبادان با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: این مجموعه موشن‌گرافی‌‌ها تحت عنوان ۳۰ روز ۳۰ شهید تهیه و در سطح کشور و استان خوزستان نسبت به انتشار آنها اقدام شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به انتشار کشوری و استانی این برنامه‌ها علاوه بر معرفی شهدای گرانقدر شهرستان آبادان، خرمشهر و برخی از شهدای سایر شهرستان‌های استان خوزستان و همچنین استان‌های کشور نیز معرفی شدند.

قلی‌گشتی تأکید کرد: یاد و نام شهدا یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های زیادی است که نهال انقلاب را بارور ساخت و آن را به دست ما سپرد و بر این اساس باید ویژه‌برنامه‌های مرتبط با شهدا و معرفی آنها بیش از پیش تولید و اجرایی شود.

مدیر حوزه هنری آبادان با بیان اینکه این حوزه در این مسیر گام برداشته ادامه داد: امیدواریم با اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با شهدای دوران دفاع مقدس بتوانیم دِین خود را به شهدا ادا کنیم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند