تولید هفت مستند در خصوص مناطق کم‌برخوردار خوزستان

01:130

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خوزستان از تولید هفت مستند در هفت منطقه کم‌برخوردار خوزستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری،  علی حیاتی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده توسط حوزه هنری خوزستان، هفت مستند در هفت منطقه کم برخوردار استان خوزستان تولید شده است.

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خوزستان افزود: این مناطق شامل منبع آب، حصیرآباد، ملاشیه، کوی علوی در اهواز، هویزه، کوت عبدالله و سوسنگرد هستند که کار تولید مستندات این مناطق به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح، ایده‌ها و طرح‌های بسیاری به دبیرخانه ارسال شد، گفت: در نهایت مهدی طرفی با سه مستند با عناوین «نونهالان»، «کشتی نوح» و «ملاشیه»، ایوب مروانی‌پور با مستندهای «شهر من هویزه» و «سید کاظم»، رضا حیاتی مستند «در حاشیه» و سید عدنان طاهری مستند «زندگی من» را ساختند.

حیاتی با اشاره به اینکه تولید این مستندها با دشواری‌های بسیاری همراه بود، عنوان کرد: اجرای این مستندها همراه با پیک پنجم کرونا در خوزستان بود که در این حین ایوب مروانی‌پور به ویروس کرونا مبتلا شد که خوشبختانه حال وی اکنون مساعد است.

وی در خصوص فاز دوم این طرح تصریح کرد: در فاز دوم این طرح تلاش ما به سمت آموزش می‌رود تا با استفاده از ظرفیت‌های خود در مناطق کم‌برخوردار بتوانیم اقدامات هنری مطلوبی را انجام دهیم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند