تولید فیلم کوتاه «دروازه‌های آسمان» در اردبیل

01:430

مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل از تولید فیلم کوتاه «دروازه‌های آسمان» با مشارکت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدحامد اسحاقی بیان کرد: کارگردانی این فیلم کوتاه را احسان ظهیری برعهده داشته و مدت زمان آن حدود 15 دقیقه خواهد بود.

وی ادامه داد: طی تفاهمی که با دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان انجام گرفت، تولید دو فیلم با محوریت مسجد جهت تولید در سال 1399 مورد تصویب قرار گرفت که «دروازه‌های آسمان» از آن جمله است.

احسان ظهیری کارگردان فیلم نیز در این باره گفت: این فیلم نقش مساجد به عنوان یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های مردمی را در برهه‌های حساس و مختلف پس از انقلاب اسلامی به تصویر خواهد کشید. در واقع مساجد نقشی محوری داشته و همواره مرکزی برای حضور نیروهای جهادی و مردمی به شمار می‌روند. پشتیبانی از جبهه‌ها، جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای ارسال به مناطق جنگی و آسیب‌دیده از بلایای طبیعی، تربیت نیروهای جوان و جهادگر از کارکردهای اجتماعی مساجد است و امروز نیز با وجود ویروس منحوس کرونا محلی برای کمک مؤمنانه و تهیه مواد ضدعفونی و ماسک و ملزومات بهداشتی جهت توزیع در بین نیازمندان است.

وی افزود: در تولید این فیلم تا حد امکان از اعضای کانون فرهنگی مساجد به عنوان بازیگر و عوامل پشت صحنه استفاده شده و گروه در حال دورخوانی و تمرین بوده که همزمان با سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تصویربرداری آغاز خواهد شد.

از بازیگران فیلم کوتاه «دروازه‌های آسمان» می‌توان به احمد پروستان، فریبا مهرزاد، میلاد نجفلو، شیرین غیرتی و شهاب‌الدین احدی اشاره کرد.

همچنین سجاد دادپور تصویربرداری و صادق اصغری به عنوان مدیر تولید به همراه سجاد سیدهدی گریمور با این پروژه همکاری دارند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند