در سیزدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰؛
تولیدات ۱۰۰ ثانیه ای در استان‌ها حمایت می‌شود

01:580

احسان قائدی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری بیان کرد در سیزدهمین دوره جشنواره فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای، از آثار تولید شده در استان ها در قالب داستانی و پویانمایی حمایت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احسان قائدی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور رشد جریان فیلمسازی در مراکز استانی و اهمیت حضور موثر و قدرتمند در سیزدهمین دوره جشنواره فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای، از آثار تولید شده در استان ها در قالب داستانی و پویانمایی حمایت خواهد شد.

وی افزود: حمایت از جریان تولید فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای در مراکز استانی در قالب ۳ طرح، حمایت ویژه از تولید ۱۵ فیلم ۱۰۰ ثانیه ای، حمایت مشروط از ۱۰۰ فیلم ۱۰۰ ثانیه ای و حمایت از برگزاری کارگاه فیلم ۱۰۰ ثانیه ای در ۱۰ استان انجام خواهد شد.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری درباره طرح اول این حمایت ها تولید ۱۵ فیلم ۱۰۰ ثانیه ای گفت: این طرح بنا دارد با در نظر گرفتن ۳ بخش داستانی، پویانمایی و بخش ویژه کودک و نوجوان جشنواره، در هر بخش ۵ فیلم و در مجموع ۱۵ فیلم فاخر ۱۰۰ ثانیه ای تولید نماید. که هر استان می تواند حداکثر ۳ طرح فیلم ۱۰۰ ثانیه ای حداکثر تا ۲۵ آذر ۱۴۰۱ برای این بخش ارسال کند.

وی اظهارداشت: در بخش حمایت مشروط از ۱۰۰ فیلم ۱۰۰ ثانیه ای با تمرکز بر ۲ قالب داستانی و پویانمایی، از تولید ۱۰۰ فیلم ۱۰۰ ثانیه ای در مراکز استانی به صورت مشروط حمایت خواهد شد.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری افزود: فیلم سازان استان می توانند طرح های خود را حداکثر تا ۲۰ آذر به واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان جهت حمایت مالی ارسال کنند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از این حمایت تولید و ارائه آثار خود می توانند به حوزه هنری واقع در شهرکرد، خیابان شریعتی کوچه ۵۲ مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند