تمدید مهلت دریافت آثار جشنواره استاپ‌موشن تا ۳۰ بهمن‌ماه

01:410

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان و دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ‌موشن خانگی، از تمدید دریافت آثار این رویداد تا ۳۰ بهمن‌ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،حجت‌الله ناظری گفت: با توجه به استقبال و تقاضای تمدید مدت زمان ارسال آثار توسط شرکت‌کنندگان، مهلت دریافت آثار نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ‌موشن خانگی تا ۳۰ بهمن‌ماه تمدید شد.

وی پایان بهمن‌ماه ۹۹ را زمان قطعی دریافت آثار عنوان و تأکید کرد: دبیرخانه جشنواره پس از این تاریخ از دریافت آثار معذور است.

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ‌موشن خانگی، در خصوص موضوعات این جشنواره گفت: جشنواره در سه بخش اصلی، ویژه و آزاد برگزار می‌شود که موضوعات بخش اصلی شامل: قرآن و سبک زندگی، نماز و ارتباط با خدا، پاکیزگی و نظم، راستگویی، سپاس‌گزاری، مسئولیت پذیری و امانتداری بوده و در بخش ویژه نیز علاقه‌مندان می‌توانند با موضوع مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی تولید اثر کنند.

نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ‌موشن خانگی به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری مؤسسه سپهر سوره هنر در قالب‌های عروسکی (مانند لگو)، خمیری، کات اوت (کاغذ، مقوا، پارچه)، اشیاء و پیکسلیشن در سه گروه شامل: کودک (۵ تا ۱۲ سال)، نوجوان (۱۲ تا ۲۰ سال) و بزرگسال برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای يادگيری چگونگی تولید و آموزش ساده استاپ‌موشن، ثبت نام، بارگذاری فایل اثر و دریافت کد ‌رهگیری می‌توانند به سایت artfest.ir یا اینستاگرام stopmotion_festival@مراجعه كرده و يا با شماره ۵-۸۴۱۷۲۲۰۴ – ۰۲۱ تماس بگيرند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند