تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره «عفاف و حجاب» و «سوگواره هنر عاشورایی» بوشهر

02:000

حوزه هنری بوشهر، با توجه به درخواست‌های شرکت‌کنندگان، مهلت ارسال اثر به جشنواره «عفاف و حجاب» و «سوگواره هنر عاشورایی» را تا ۲۰ شهریورماه تمدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، پیش از همه‌گیری ویروس کرونا طی این مدت، دو فراخوان هنری منتشر شد که با توجه به شرایط قرنطینه مهلت تولید محتوا و ارسال آثار جشنواره «عفاف و حجاب» و «سوگواره هنر عاشورایی» تا ۲۰ شهریورماه تمدید شد.

فراخوان مسابقه استانی «عفاف و حجاب» در سه بخش «عکس»، «پوستر»، «نماهنگ» برگزار می‌شود. بر اساس فراخوان منتشرشده از سوی دبیرخانه جشنواره، مهلت ارسال آثار ۳۱ مردادماه تعیین‌ شده بود که با توجه به پیک پنجم کووید ۱۹ و درخواست‌های شرکت‌کنندگان تا ۲۰ شهریورماه تمدید شد.

جشنواره «عفاف و حجاب» در محورهای جوانان، خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی برگزار می‌شود که هنرمندان هنرهای تصویری و گرافیست و عکاسی در استان بوشهر به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین «سوگواره هنر عاشورایی» مهلت ارسال تا ۶ شهریورماه تعریف شد، اما فرصت تولید و ارسال آثار تا ۲۰ شهریور ادامه یافت.

بنا به اعلام دبیرخانه سوگواره در ۴ بخش «نقاشی‌خط و خوش‌نویسی»، «عکاسی»، «پوستر» دعوت به مشارکت در خلق اثر شده است.

در بخش خوش‌نویسی و نقاشی‌خط؛ «آیات ۲۷ تا ۳۰ سوره مبارکه والفجر»، «اشعار عاشورایی از شاعران اهل‌بیت (ع) استان و کشور»، «کتیبه‌ها و بیرق‌های عاشورایی»، در بخش عکاسی «روضه‌های خانگی»، «کودکان عاشورایی»، «اهداء نذورات و توزیع کمک‌های مردمی»، «مراسم تعزیه»، «برافراشته شدن نمادها و بیرق‌ها و پرچم‌های عاشورایی» در میادین و معابر عمومی شهر، مراکز درمانی و بیمارستانی و دستگاه‌ها و ادارات، تصویرسازی «کودکان عاشورایی»، «آیین‌های عزاداری و سوگواری عاشورایی در شهرها و روستاهای استان بوشهر»، در بخش طراحی پوستر و گرافیک «کوچک‌ترین سرباز: حضرت علی‌اصغر (ع)»، «پیام‌های حماسه عاشورا»، «سرداران عاشورایی استان بوشهر»، «سرزمین آیین‌ها، نمادها و نواهای عاشورایی استان بوشهر» از عمده اهداف این سوگواره است.

لازم است، متقاضیان آثار خود را به یکی از راه‌های زیر ارسال کنند:
واتساپ و ایتای شماره: ۰۹۱۷۱۷۳۱۹۴۱
ایمیل: Artbushehr@gmail.com
اینستاگرام:@artbushehr
یا به‌صورت حضوری به نشانی: بوشهر، میدان قدس، ابتدا بلوار رئیسعلی دلواری، حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر تحویل نمایند.
شماره تماس: ۰۷۷۳۳۳۲۹۰۵۱
پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه هنری استان بوشهر:www.Artbushehr.ir

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند