تمدید مهلت ارسال آثار به همایش ملی آیین‌های نمایشی محرم

01:210

مهلت ارسال آثار سیزدهمین همایش ملی مجازی شبیه‌خوانی و آیین‌های نمایشی محرم خوزستان که با همکاری حوزه هنری استان خوزستان برگزار می‌شود، تا ۲۵ شهریورماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دبیر همایش ملی مجازی شبیه‌خوانی و آیین‌های نمایشی محرم استان خوزستان ۳۰ شهریورماه را آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال فرم همایش و آثار به دبیرخانه همایش اعلام کرد.

ضرغام‌پور افزود: متقاضیان برای شرکت در بخش‌های سه گانه نقالی، پرده‌خوانی و شبیه‌خوانی همایش تا پایان ۳۰ شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به سایت ایران تئاتر و درگاه تئاتر خوزستان به نشانی https://khoozestan.theater.ir فرم ثبت‌نام سیزدهمین همایش ملی شبیه‌خوانی و آیین‌های نمایشی محرم را تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت کنند.

دبیر همایش ملی شبیه‌خوانی و آیین‌های نمایشی محرم در ادامه گفت: متقاضیان شرکت در همایش بعد از تکمیل مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری، فایل اثر نمایشی خود به همراه کدرهگیری سایت به شماره همراه ۰۹۱۶۶۱۳۲۵۴۵ در واتس آپ، تلگرام یا ایتا ارسال کنند.

وی در خصوص شرایط شرکت در همایش گفت: آثار متقاضیان شرکت در سوگواره فقط باید به صورت تک بازیگر یا تک شبیه‌خوان در مدت زمان حداکثر ۱۵ دقیقه و بر اساس نسخ معتبر، تولید و ضبط شده باشد و به لحاظ متن و شیوه اجرایی مبتنی بر اصول و فنون خاص انواع نمایش‌های یاد شده در بخش‌های سه گانه همایش باشد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند