تمدید جشنواره ملی موسيقی «نغمه‌های محمدی» تا سی‌اُم دی‌ماه

01:010

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی موسيقی «نغمه‌های محمدی» تا سی‌اُم دی‌ماه تمدید شد. در این جشنواره از ده هنرمند و يا گروه موسيقی كه بتوانند اثری فاخر پيرامون پيامبر رسول اكرم (ص) توليد كنند از جهت علمی و مالی حمايت می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، موضوعات این جشنواره عبارتند از: شخصیت والای پیامبر اکرم (ص)، پیامبر اکرم در قرآن کریم، پیامبر اکرم (ص)، محور وحدت، پیامبر اكرم و عترت.

بنا بر این گزارش، این جشنواره در دو بخش تجلیل از «برترین آثار موسیقیایی پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم» و «حمایت از ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید ۱۰ اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول اکرم» برگزار می‌شود كه در بخش حمايت از آثار هنرمندان یا گروه‌های هنری، علاقه‌مندان مي‌توانند در گونه‌های متنوع حوزه موسیقی و سرود، طرح و ایده تولیدی خود را در موضوع جشنواره به همراه سوابق و نمونه آثار خود ارسال ‌کنند. شورای علمی جشنواره پس از ارزیابی، ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر را طی فرایندی تخصصی (از ايده تا توليد) برای تولید اثر شاخص، حمایت خواهد کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ سی ام دی‌ماه به پایگاه www.artfest.ir ارسال کرده و برای اطلاع از جزئیات بیشتر درباره ساختار آثار، نحوه ارسال و ثبت‌نام به آدرس ذکر شده مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند