دبیر هنری بخش هنرهای تجسمی سيزدهمين سوگواره هنر عاشورایی خبر داد:
تمديد مهلت دريافت آثار تا بيستم شهريور

01:020

مهلت دريافت آثار «سوگواره هنر عاشورايی» تا بيستم شهريورماه تمديد شد. برای شركت در اين رويداد هنری، هنرمندان سراسر کشور می‌توانند در ۴ بخش طراحی پوستر، تصویرسازی، نقاشی‌خط و عکس آثار خود را ارسال كنند.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،‌ مهدی حاجی‌محمدی فریمانی  دبیر هنری بخش هنرهای تجسمی سيزدهمين سوگواره هنر عاشورايی، با اعلام خبر تمديد مهلت دريافت آثار تا بيستم شهريورماه گفت: امسال به دليل شرايط خاص شيوع كرونا،‌ زمان اعلام فراخوان با تغييراتی همراه شد كه سبب شد مدت دريافت آثار از سوی دبيرخانه سوگواره كمتر باشد، اما با توجه به آنكه دوستان هنرمند، خصوصاً در بخش‌های تصوير سازی و نقاشی‌خط،‌ درخواست مهلت بيشتری برای اجرای اثر و ارسال آن را داشتند، اين زمان به مدت يك هفته و تا بيستم شهريورماه تمديد شد.

وی در ادامه افزود: به دليل آنكه سوگواره هنر عاشورايی در سال گذشته برگزار نشده بود، احتمال می‌داديم كه ميزان آثار و تعداد شركت‌كنندگان كاهش داشته باشد، اما تعداد آثاری كه تاكنون به دبيرخانه رسيده است نويدبخش اين است كه اين رويداد هنری كه به نام سيدالشهدا مزين است، با استقبال خوب هنرمندان كشور برگزار شود.

بنا بر اين گزارش، علاقه‌مندان به شرکت در این سوگواره می‌توانند برای ثبت‌نام، تکمیل فرم شرکت، دریافت کد رهگیری و اطلاع از چگونگی ارسال آثار و تقویم برگزاری به سایت artfest.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند