تقدیر رییس حوزه هنری از نویسنده اردبیلی

01:040

محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری از لیلا نظری گیلانده برگزیده جایزه جلال آل احمد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری از لیلا نظری گیلانده نویسنده اردبیلی و برگزیده چهاردهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد تجلیل کرد.

در لوح تقدیر رئیس حوزه هنری خطاب به لیلا نظری چنین آمده است:

«هنرمند گرامی سرکار خانم لیلا نظری گیلانده

با سلام،

موفقیت نه یک مقصد بلکه منش انسان‌های پیش‌رو و مؤثر است و این در ساحت هنر معنایی شگرف از جنس خودسازی می‌یابد و اینگونه هنرمند عهدمدار، نقاط مقصدنمای این جهان ناسوت را اگر در دایره رضایت الهی نباشد سراب و عاری از اثر برای روح تشنه خود می‌یابد.

کسب عنوان «برگزیده» در بخش ویژه چهاردهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد بهانه‌ای شد تا ضمن عرض تبریک؛ جهد و تلاش‌تان در مسیر نگارش اثر شایسته «حاج جلال» را بستایم و از ایزد منان توفیق روزافزون در مسیر رضایت حضرتش را برایتان طلب نمایم.

خوشا به سعادت‌تان که پیشتر، عنایت فرزندان شهید حاج جلال رزق حال‌تان شد و تحفه راه‌تان.

محمدمهدی دادمان

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی»

این لوح تقدیر روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ توسط امیر رجبی رییس حوزه هنری استان اردبیل به لیلا نظری گیلانده اعطا شد.

حاج‌جلال حاجی‌بابایی از رزمندگان سال‌های دفاع مقدس است که دو فرزندش شهید شده‌اند و حاج‌ قاسم سلیمانی سال ۹۷ به دیدارش در منزل او رفت.

گفتنی است لیلا نظری گیلانده نویسنده و پژوهشگر دفاع مقدس استان اردبیل تاکنون کتاب‌های «سی کشتی، یک فرمانده»، «هنوز رفتنت را باور نمی‌کنم»، «طعم پیراشکی مادرم»، «حلالم کن عباس»، «تا اروند»، «لمس تماشا»، «پشت پنجره‌های انتظار»، «از حجله تا حرم» و … را نوشته است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند