تقدیر از ۸ مدرسه برگزیده شرکت کننده در پویش «سلام فرمانده» در شهرکرد

02:000

رییس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۱۰۰ مدرسه استان در پویش «سلام فرمانده» ویژه دهه نودی‌ها شرکت کردند، گفت: از میان آثار دریافتی، هشت اثر به عنوان برترین‌ها پویش «سلام فرمانده» انتخاب شده است که ازدانش آموزان و مربیان این گروه ها تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احسان قائدی رییس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه در اجتماع چند هزار نفری سلام فرمانده که با حضور ابوذر روحی در شهرکرد برگزار شد افزود: این پویش فرهنگی با همکاری اداره کل آموزش‌ و پرورش و شهرداری شهرکرد و صدا و سیما به اجرا گذاشته شد که در نتیجه آن ۱۰۰ مدرسه ابتدایی استان، فیلم‌های همخوانی سرود سلام فرمانده توسط دانش آموزان را در فضای مدرسه ضبط کرده و به حوزه هنری ارسال کردند.

وی تصریح کرد: پس از داوری آثار دریافتی، همخوانی دانش آموزان درمدارس؛ تحسین، میعاد، قلم‌چی و الهام شهر شهرکرد، هاتف شهر کیان، شکوفه‌های انقلاب شهر وردنجان، شهید نادری روستای قلعه ممکا و مدرسه پروین اعتصامی روستای سرتشنیز به عنوان هشت اثر برتر این پویش انتخاب و معرفی شدند.

رییس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در ادامه یادآور شد: فرزندان دهه ۹۰ ایران، آینده‌داران این مرز و بوم هستند که با شرکت در پویش سلام فرمانده، عشق و اردت قلبی خود را به مقام معظم رهبری و سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی به نمایش گذاشتند.

وی ایجاد وفاق و همدلی میان نسل نوپای انقلاب را مهم‌ترین هدف اجرای پویش همخوانی سرود سلام فرمانده دانست و اظهار داشت: در فضایی که دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه و کمرنگ جلوه دادن آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی است، برپایی چنین اجتماعاتی با حضور دهه نودی‌ها و خانواده‌های آنان، نشانه‌ای گویا از بی‌اثر بودن توطئه‌های دشمنان است.

سرود دسته‌جمعی سلام فرمانده، عصر دوشنبه با شرکت هزاران نفر از کودکان،نوجوانان و خانواده ی شهرکردی و با حضور ابوذر روحی خواننده این سرود انقلابی در بوستان ملت این شهر اجرا شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند