تقدیر از خدمات رئیس سابق حوزه هنری چهارمحال و بختیاری

01:310

از سوی رئیس و همکاران حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از خدمات حجت الله شیروانی رئیس سابق حوزه هنری چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احسان قائدی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در این نشست گفت: تقدیر از زحمات جناب آقای شیروانی بسیار لازم است چرا که ایشان در طول خدمت در حوزه هنری استان به عنوان رئیس حوزه هنری خدمات ارزنده داشته و در دوران مدیریت ایشان آثار بسیار خوب و فاخر هنری تولید شده است.

قائدی افزود: برخی از مدیران با رفتن از پست مدیریت تا سالها اثرات گران بهای خود را در آن سازمان با خود می گذرارند و آقای شیروانی از آن دسته مدیرانی است که سال های سال اثرات کار ها و زحماتشان در حوزه هنری قابل مشاهده خواهد بود.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: جناب آقای شیروانی عضو خانواده حوزه هنری است و ما همچنان از ایده ها و نظرات ایشان در اعتلای فرهنگ و هنر و همچنین اعتلای و پیشرفت حوزه هنری استفاده خواهیم کرد.

حجت ا…  شیروانی نیز در این نشست ضمن تشکر از برپایی این نشست گفت: هر اتفاقی در حوزه هنری تا کنون افتاده است به همت و کمک همکاران این حوزه است و بدون شک اگر نبود همراهی و اید های بسیار خوب این عزیزان کاری انجام نمی شد.

شیروانی اظهار داشت: بدون شک هر مجموعه ای با نیرو های خود موفق خواهد بود و من از همه عزیزان پرسنل حوزه هنری استان به خاطر همراهی و همدلی در این سال ها بسیار سپاسگذارم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند