تفاهم نامه همکاری حوزه هنری و دو فروشگاه کتاب در شهرکرد امضاء شد

01:360

تفاهم نامه همکاری فروشگاه «کتاب شهر»، فروشگاه «کتاب آسمان» و حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با هدف افزایش تعاملات فرهنگی و هنری امضا شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: تلاش ما در حوزه هنری ارائه آثار مکتوب فرهنگی و هنری با موضوعات انقلاب اسلامی است که باید با همکاری با دیگر مراکز فرهنگی هر چه بیشتر بتوانیم این آثار فاخر را به جامعه و مخاطب این مرز و بوم معرفی کنیم.

احسان قائدی افزود: فروشگاه «کتاب شهر» و فروشگاه« کتاب آسمان» دو مرکز خرید کتاب معتبر و فعال استان هستند که حوزه هنری استان تلاش دارد با همکاری این دو فروشگاه آثار خود را به مخاطبان ارائه دهد.

وی یاد آور شد: تمامی محصولات تولیدی حوزه هنری از تاریخ امضاء این تفاهم نامه که اردیبهشت ۱۴۰۱ است در این دو فروشگاه استان عرضه خواهند شد.

قائدی اظهار داشت: تلاش داریم در دیگر مراکز عرضه کتاب و محصولات فرهنگی و هنری شهرستان های استان نیز محصولات تولیدی حوزه هنری را در معرض دید علاقه مندان قرار دهیم.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: توجه به کتاب و کتاب خوانی از برنامه های اصلی حوزه هنری است. آثار تولیدی حوزه هنری در بحث شعر، داستان، رمان، خاطرات شفاهی و … به صورت کتاب عرضه می شود و ما باید بستر مناسب برای ارائه این آثار به جامعه را فراهم نمایم.

علاقه مندان به خرید آثار حوزه هنری می توانند آثار این حوزه را از فروشگاه کتاب«کتاب شهر» واقع در شهرکرد ، خیابان شریعتی جنب سازمان تبلیغات اسلامی و یا فروشگاه «کتاب آسمان» میرآباد غربی میدان ابوریحان تهیه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند