تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی همافران در مازندران امضا شد

01:230

مراحل ساخت پردیس سینمایی مجموعه تجاری همافران نوشهر پس از توافقات تکمیلی حوزه هنری مازندران و شهرداری نوشهر کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، عصر سه‌شنبه ۱۱ بهمن ماه سال جاری، طی نشستی در شهرداری نوشهر، توافقنامه مشارکت دو مرکز جهت ساخت پردیس سینمایی مجموعه همافران امضا شد.
همچنین در این دیدار با حضور شهردار نوشهر، معاونان وی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی نوشهر، رییس حوزه هنری مازندران، مدیر امور سینمایی‌ حوزه ساخت و تجهیز سینما و پردیس هنری مازندران و هیات همراه، ابعاد مختلف همکاری و مشارکت در احداث سینمای سه سالنه در مجموعه تجاری همافران مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و در نهایت سند توافقنامه مذکور توسط رییس حوزه هنری مازندران و شهردار نوشهر امضا شد.
مهدی معصومی گرجی در این بازدید ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر نهضت سینما سازی و به روز رسانی امکانات و تجهیزات سینماها گفت: حوزه هنری از متولیان ساخت پردیس سینمایی در کشور است و ما در مازندران ضمن رایزنی با شهرداری ها و فرمانداری ها، جذب بخش خصوصی و دیگر مراکز به دنبال زمینه هایی برای احداث پردیس های سینمایی در شهرهای مختلف استان هستیم.
همچنین مقرر شد موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز (وابسته به حوزه هنری) که مسئولیت اداره و احداث سینما و پردیس سینمایی در سطح کشور را عهده دار است مراحل ساخت پردیس یاد شده را از هفته آینده در نوشهر آغاز کرده و در زمانبندی ۴ ماهه به بهره برداری برساند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند