تشکیل کارگروه نمایش رادیویی در حوزه هنری آبادان

01:0030

مسئول واحد نمایش حوزه هنری انقلاب اسلامی آبادان گفت: گروه صدای این حوزه ( نمایش رادیویی ) طی نشستی پیرامون تولید آثار جدید به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ، عبدالرضا سواعدی مسئول واحد نمایش حوزه هنری آبادان با اعلام این خبر گفت: امروزه و با پیشرفت رادیو ( چه رادیو دولتی و چه فضای مجازی ) این هنر دامنه وسیع تری گرفته و روزانه بسیاری از علاقمندان به فعالیت در این عرضه جذب این هنر می شوند.

وی افزود: نمایش رادیویی از دهه ی بیست خورشیدی، با توسعه رادیو در بین جامعه رواج پیدا کرد و بهترین بازیگران تئاتر کشور با تولد این حرفه وارد رادیو شده و به شکل زنده به اجرای نمایش رادیویی که برگرفته از بهترین نمایشنامه های خارجی بود، پرداختند.

بر این اساس، مقرر شد آثاری با مضمون انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تولید و در هفته ی دفاع مقدس ( ۳۱ شهریور الی ۵ مهرماه ) در فضای مجازی نشر شود.

همچنین در این نشست مهدی گازری ( پیشکسوت تاتر و مجری صدا و سیمای مرکز آبادان ) ، عبدالرضا سواعدی ( نویسنده و کارگردان ) ، داود رجبی زاده ( بازیگر ) ، رزا ایرانمنش ( بازیگر ) ، صباح جوانپور ( بازیگر ) ، مهدی شاغولی ( بازیگر ) ، زینب صاحبدل ( عوامل فنی ) ، فاطمه کلامی ( بازیگر ) حضور داشتند .

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند