در مشهد مقدس؛
تابلوی نقاشی دختران مکتب سیدالشهداء (ع) رونمایی می‌شود

01:120

تابلوی نقاشی «دختران مکتب سیدالشهداء (ع)» اثری از عبدالحمید قدیریان به پاسداشت شهدای مدرسه سیدالشهدای افغانستان عصر فردا ۲۷ تیرماه در مشهد مقدس رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مدرسه دختران مکتب سیدالشهداء (ع) در مشهد مقدس فردا ۲۷ تیرماه میزبان رونمایی از تابلوی نقاشی «دختران مکتب سیدالشهداء (ع)» اثری از عبدالحمید قدیریان با حضور خالق اثر و محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی می‌شود.

عبدالحمید قدیریان در رابطه این اثر گفت: بعد از حادثه دلخراش شهادت دانش‌آموزان مدرسه سیدالشهدای افغانستان، بر خود واجب دیدم که با تولید یک اثر هنری با خانواده‌ها و مخصوصاً مادران داغدار آن فاجعه انسانی همدردی کرده و امیدوارم خداوند به آنها صبر و اجر عنایت فرماید.

این هنرمند انقلاب درباره مشخصات تابلوی «دختران مکتب سیدالشهداء (ع)» افزود: این تابلو در ابعاد ۱۰۰ در ۱۵۰ سانتیمتر و با تکنیک رنگ روغن کار شده است و امیدوارم این اثر با تلاش برادران افغانی حاضر در ایران به دست خانواده شهدا برسد تا شاید همدردی یک هنرمند ایرانی به نمایندگی از ایرانیان باعث تسلی آنان شود.

یادآور می‌شود، تابلوی نقاشی «دختران مکتب سیدالشهداء (ع)» اثری از عبدالحمید قدیریان به پاسداشت شهدای مدرسه سیدالشهدای افغانستان، عصر فردا ۲۷ تیرماه ساعت ۱۸ در مدرسه دختران مکتب سیدالشهداء (ع) به نشانی مشهد مقدس، گلشهر، سخاوت ۶ رونمایی می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند