بیست‌ونهمین محفل طنز «قندشکن» برگزار شد

02:000

بیست‌ونهمین محفل طنز «قندشکن» با موضوع «ساخت ایران» و حمایت از تولید ملی به‌صورت مجازی برگزار ‌شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، طنزپردازان «قندشکن» در آخرین محفل خود در سال ۹۹ با زبان طنز به اهمیت تولید ملی، رونق اقتصادی و پرهیز از مصرف کالاهای قاچاق پرداختند.

در این برنامه که شامگاه ۱۲ اسفندماه در حوزه هنری یزد برگزار شد، شاعران و طنزپردازان درباره لزوم استفاده از کالاهای ساخت ایران، ضرورت حمایت از تولیدات و دستاوردهای متخصصان داخلی و ارتقاء فرهنگ عمومی برای مصرف کالاهای تولید داخل به‌ویژه در خرید شب عید، شعرخوانی کردند‌.

در محفل بیست‌ونهم، حجت‌الاسلام مهدی پرنیان مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد، حسن حاتمی بهابادی، علی تقی‌زاده، احمد رسولی، محمدحسین منصوری، محمد سرچشمه، محمد عظیمی، علی رمضانی، داود رنجبر و محمدمهدی شفیعی آثار خود را خواندند و فیلم شعرخوانی مهدی واحدی از اردکان پخش شد.

اجرای استند آپ کمدی توسط سیدسپهر قبله‌زاده با موضوع اینترنت و فضای مجازی، از دیگر برنامه‌های محفل بود.

اجرای این برنامه بر عهده علی رمضانی بود و مهدی پرنیان به عنوان کارشناس حضور داشت.

به آثار برگزیده از نظر کمیته داوران، جوایزی اهدا خواهد شد.

این برنامه، پنجمین محفل مجازی «قندشکن» بود که بدون حضور تماشاگر و از طریق صفحه Qandshekan پخش ‌شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را برای ارائه و خواندن در محافل ماهانه طنز «قندشکن» به رایانامه qandshekan@gmail.com ارسال کنند یا با شماره ۰۹۱۳۲۵۹۷۰۱۲ تماس بگیرند.

این ویژه‌برنامه با همکاری حوزه هنری استان یزد، سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد برگزار ‌شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند