بیانیه حوزه هنری مازندران برای هفته وحدت و وقایع اخیر

02:290

حوزه هنری مازندران به مناسبت هفته وحدت، میلاد پیامبر (ص) و وقایع اخیر بیانیه خود را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، حوزه هنری مازندران در آستانه سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و گرامیداشت هفته وحدت طی بیانیه ای درخصوص وقایع اخیر به ضرورت بیداری و همگرایی آحاد جامعه پرداخت.

هوالجمیل

در آستانه خجسته سالروز میلاد خاتم پیامبران الهی، اسوة حسنه،  نماد نیک کرداری وعشق ورزی، خورشید درخشان عصمت و طهارت، حضرت ختمی مرتبت، محمد(ص) قرار داریم. هفته وحدت، تبلور اندیشه های انسان سازِ جریان اصیل انقلاب اسلامی بودکه به ابتکار بنیانگذار فرهیخته و عارف نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) توانست به همبستگی و پیوستگی برادران و خواهران اهل سنت با شیعیان اهل بیت(علیهم السلام) عینیتی عملی ببخشد و نقشه های دشمنان اسلام را در پهنه ایران و دیگر کشورهای اسلامی را نقش برآب نماید.

اینک در این برهه از تاریخ پرثمر ایران اسلامی و در مواجهه با هجمه بی امانِ دشمنان ایران و اسلام که هرکدام سر در آبشخور صهیونیسم و امپریالیسم و نظام سلطه جهانی دارند، ملت سلحشور و شریف ایران در جای جای میهن در برابر دشمنان ایستاده اند و با بسط و گسترش اندیشة وحدت، با ولایت تجدید پیمان می کنند تا اهریمن صفتان داخلی و خارجی دستشان از دامان مام میهن کوتاه باشد. بی تردید هفته وحدت در این روزهای حساس سرزمین دلیران، مهد پهلوانان و جوانمردان، ایران بزرگ؛ به همه اقوام، طوایف، تیره ها، استانها، ادیان، مذاهب الهی و نحله های گوناگون ساکن این آب و خاک؛ تعلق دارد.

این هفته می تواند به نشانی از اراده همگرایی و همدلی، همبستگی و همسرایی، اخلاق و شرافت انسانی بدل شود و همه مردم ایران را در لوای مهر و دوستی در راستای منافع ملی و بیگانه ستیزی، متحد و همراه نماید. گرچه ملت بیدار ایران، نقد و گلایه هایی از کاستی ها و نواقص امور دارند اما هرگز اجازه نخواهند داد تا دشمنان قسم خوردة ایران اسلامی با نشانه رفتن اعتراضات و بزرگنمایی کمبودهایشان، با فریب و بلوا و اغتشاش همراهشان سازند و بنیانِ زندگی و میهن را در آشوب و ناسازگاری بنشانند.

هنرمندان به عنوان چشمان بیدار جامعه و پیشتازان اندیشه و اخلاق، همواره در صفِ نخستِ مبارزات مردم در برابر دشمنان بوده اند و هیچگاه مجال نخواهند داد تا دستان ناپاک اهریمنان کمین کرده در به خاک نشستن کشور و نابودی ملت سرفرازمان جولان دهند. هنرمندان حوزه هنری انقلاب اسلامی مازندران اعلام می دارند که تنها راه پیروزی و گذار از مسیرهای آلوده شده از کینه های دشمنان، پیروی از رهبر فرزانه، فرهیخته و هنرشناس ماست که نقطة امید و اتکای ملت ایران و جهان اسلام است.

باشد تا در پرتو نور الهی با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله) به انقلاب حضرت ولی عصر(عج) بپیوندیم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند