برگزیدگان دهمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه «صحنه» معرفی شدند

02:000

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه «صحنه»، با حضور تعداد محدودی از هنرمندان در محل حوزه هنری استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این جلسه که روز چهارشنبه ۶ اسفندماه برگزار شد، هیئت داوران جشنواره متشکل از آقایان حجت‌الله سبزی، قدرت‌الله فتحی و حمیدرضا ابراهیمی ضمن ارج نهادن به تلاش یکایک هنرمندان شرکت کننده و سپاس ویژه از برگزارکنندگان، آرای خود را پس از تماشا و ارزیابی ۱۰ اثر نمایشی، به شرح زیر اعلام کردند:

در بخش موسیقی:

با اهدای لوح سپاس و جایزه نقدی از گروه موسیقی نمایش‌های «شاه شکار» و «وقتی کلاغ‌ها آواز می‌خوانند» تقدیر به عمل آورد.

در بخش بازیگری زن:

ضمن تقدیر از پرستو رشانی به خاطر بازی در نمایش «یک روز مرغی»، هنرمندان فاطمه طیبی به خاطر بازی در نمایش «زندگی آفلاین»، زهرا محمدی به خاطر بازی در نمایش «ترامادول» و ترنم محمدی به خاطر بازی در نمایش «تِیکن» به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش بازیگری مرد:

ضمن تقدیر از حشمت‌الله زارعی به پاس سه دهه حضور مستمر و به ویژه اخلاق‌مدار در عرصه هنرهای نمایشی، محمدجواد شریفی به خاطر بازی در نمایش «گرای گم‌شده»، رامین قادری به خاطر بازی در نمایش «زندگی آفلاین»، همچنین پوریا رضایی به خاطر بازی در نمایش «یک روز مرغی» و شایان سلطانی به خاطر بازی در نمایش «تیکن» عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش کارگردانی:

ضمن تقدیر از آقای شاهین سلطانی به خاطر کارگردانی نمایش «وقتی کلاغ‌ها آواز می‌خوانند»، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی بدون اولویت به بهمن پارسا آرا کارگردان نمایش «تِیکن» و رامین قادری کارگردان نمایش «زندگی آفلاین» اهدا شد.

در بخش نویسندگی:

ضمن تقدیر از شهرام سلطانی به خاطر نویسندگی نمایش «وقتی کلاغ‌ها آواز می‌خوانند»، لوح تقدیر و جایزه نقدی به هنرمندان شایان سلطانی نویسنده نمایش «تیکن»، ناصر کریمی‌نیک و امید عباسی نویسندگان نمایش «گرای گم‌شده»، رامین قادری نویسنده نمایش «زندگی آفلاین» و ایمان ملکی‌پور نویسنده نمایش «یک روز مرغی» اهدا شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند