برگزیدگان جشنواره ادبی استانی «بوی بهار می‌رسد» معرفی شدند

02:060

جشنواره شعر و داستان «بوی بهار می‌رسد» که به همت حوزه هنری لرستان برگزار شد، برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری لرستان، کیانوش کشوری مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان لرستان و دبیر جشنواره ادبی استانی «بوی بهار می‌رسد»، ضمن تقدیر و تشکر از مدافعان سلامت و آرزوی تندرستی و سرافرازی برای مردم شریف ایران و همچنین قدردانی از شرکت‌کنندگان در این جشنواره بیان کرد: فراخوان جشنواره شعر و داستان «بوی بهار می‌رسد» به صورت استانی و در بخش‌های مختلف و با موضوعاتی چون: امید، همراهی و همدلی مردمی تا شکست کامل بیماری کرونا، تقدیر از پاسداران تندرستی مردم به ویژه پرستاران و پزشکان، تقبیح سودجویان و سوداگران جان مردم از جمله محتکران و گرانفروشان مایحتاج بهداشتی و تغذیه، تجلیل از جوانمردی، دستگیری و یاریگری‌های اقشار مختلف مردم نسبت به هموطنان خود، در خردادماه سال ۹۹ منتشر شد و پس از پایان مهلت ارسال آثار، در مجموع در بخش‌های مختلف بیش از ۲۸۰ اثر از ۱۲۱ شرکت‌کننده به دبیرخانه جشنواره رسید.

کشوری ضمن قدردانی از شاعران و نویسندگان مناطق مختلف کشور که برای دبیرخانه جشنواره آثار خود را ارسال کرده بودند، افزود: از آنجا که فراخوان جشنواره صرفاً هنرمندان اهل استان لرستان را مجاز به شرکت دانسته بود، آثار این عزیزان در مرحله پایانی از بخش مسابقه کنار گذاشته شد.

دبیر جشنواره ادبی استانی «بوی بهار می‌رسد» در پایان ضمن سپاسگزاری از هیئت داوران جشنواره و همچنین قدردانی از رئیس حوزه هنری لرستان به خاطر حمایت از واحد آفرینش‌های ادبی در برگزاری این رویداد فرهنگی – هنری، نتایج نهایی داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را به شرح ذیل اعلام کرد:

تقدیر از پیشکسوتان (خارج از جشنواره)

آقای رمضان پرورده

خانم خاطره خاتون جلدانی

بخش شعر کلاسیک:

مقام اول: مرضیه شهیدی از الیگودرز

مقام دوم: سجاد حاجی‌نیا از خرم‌آباد

مقام سوم: زهرا سعیداوی از بروجرد

تقدیرشدگان بخش شعر کلاسیک:

فرزانه شهسواری از الیگودرز

الهام منصورپور از خرم‌آباد

فاطمه میردریکوند از خرم‌آباد

بخش شعر نو:

هیچکدام از شرکت‌کنندگان حائز رتبه اول و دوم نشدند

مقام سوم: سیده فاطمه موسوی از خرم‌آباد

تقدیرشدگان بخش شعر نو:

احمد کنجوری از نورآباد

نرگس صلواتی از بروجرد

بخش شعر بومی:

مقام اول: طیبه حسنوند از خرم‌آباد

هیچ شرکت‎کننده‌ای حائز رتبه دوم و سوم نمی‌باشد.

تقدیرشدگان شعر بومی:

رضا شکیب‌زاده از خرم‌آباد

باران میرعزتی از خرم‌آباد

شعر طنز فارسی:

هیچکدام از شرکت‌کنندگان حائز رتبه اول تا سوم نشدند.

تقدیرشدگان شعر طنز فارسی:

مجتبی خرسندی از بروجرد

میثم جعفری از بروجرد

شعر طنز بومی:

مقام اول: سارا برسم

هیچکدام از شرکت‌کنندگان حائز رتبه‌های دوم و سوم نشدند.

بخش داستان کوتاه:

هیچ شرکت‌کننده ای حائز رتبه‌های اول و دوم نمی‌باشد.

مقام سوم: شکوفه لشنی از بروجرد

تقدیرشدگان بخش داستان کوتاه:

مهناز بیرانوند از خرم‌آباد

نیما ضیایی‌فر از دورود

نورالله ملکی از خرم‌آباد

حنانه سلیمانی‌شکری از خرم‌آباد

بخش داستانک:

هیچکدام از شرکت‌کنندگان حائز رتبه اول و دوم نبودند.

مقام سوم: الهام معظمی‌گودرزی از بروجرد

 

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند