برگزاری نمایشگاه تایپوگرافی هنرمند دیار گروس در سقز

01:370

نمایشگاه تایپوگرافی علیرضا شکوهی هنرمند بیجاری از ۲۳ تا ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ در گالری «مانا» پردیس سینمایی مهر سقز در معرض نمایش علاقه مندان سقزی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، با حمایت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان، ۲۰ تابلوی تایپوگرافی اثر هنرمند گرافیست دیار گروس علیرضا شکوهی با موضوع آزاد از دونشبه ۲۳ خرداد به مدت ۵ روز در معرض نمایش علاقه مندان سقزی قرار می گیرد.

این نمایشگاه در راستای معرفی هنرمندان استان کردستان و ایجاد زمینه لازم تبادل اندیشه بین هنرمندان و توسعه فرهنگ وهنر در گالری مانا پردیس سینمایی مهر سقز برگزار می شود.

علیرضا شکوهی متولد ۱۳۷۴ کارشناس آمار کاربردی دانشگاه کردستان است که زیر نظر استاد رضا بختیاری فرد و در آموزشگاه اینورس به فراگیری هنر گرافیک پرداخت و مدت ۸ سال است به صورت حرفه ای در این رشته هنری فعالیت دارد.

این هنرمند که در زمینه عکاسی نیز فعالیت دارد با حمایت حوزه هنری شهرستان بیجار دونمایشگاه انفرادی در بیجار را برپا کرده است و در یک نمایشگاه گروهی عکس نیز با ارسال اثر حضور داشته است.

شکوهی که در مسابقه های  مختلف دانشجویی و هنری مقام های ارزنده ای را از جمله در جشنواره «قرآن و عتریت» و جشنواره ملی رویش در کارنامه خود به ثبت رسانده است، در زمینه آموزش گرافیک تا کنون چندین دوره آموزشی را با حمایت حوزه هنری بیجار برگزار کرده است.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه امروز دوشنبه ساعت ۱۷ در محل گالری مانا پردریس سینمایی مهر سقز برگزار می شود و علاقه مندان می توانند در ایام برگزاری همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند