برگزاری نخستین نشست آموزشی محرابیان، ویژه مربیان مساجد در ساری

01:0080

نخستین رویداد آموزشی تئاتر مردمی بچه های مسجد (محرابیان) ویژه مربیان منطقه دو (استان های مازندران و گلستان) در ساری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نخستین دوره از سلسله رویدادهای آموزشی تئاتر مردمی بچه های مسجد ( محرابیان) ویژه مربیان منطقه دو (استان های مازندران و گلستان) در ساری برگزار می شود.

رییس حوزه هنری مازندران با اعلام این خبر گفت: مازندران ۱۰ الی ۱۲ خرداد ماه سال جاری میزبان این دوره آموزشی است و هنرمندان نمایشی استان گلستان نیز به عنوان مهمان در این دوره حضور خواهند داشت.

مهدی معصومی گرجی با ذکر این نکته که این رویداد فرهنگی هنری دومین برنامه مشابه مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در کشور و این بار به میزبانی مازندران است افزود: در این دوره آموزشی مجموعه ۳۵ هنرمند از دو استان یاد شده حضور خواهند داشت.

وی گفت: هدف از این برنامه آشنایی هرچه بیشتر و دقیق تر نمایشگران جوان مسجدی با چرایی و چستی اجراهای مسجدی، نکات فنی و تکنیکال و شیوه های روایت و پرداخت محتوایی آن است.

رییس حوزه هنری مازندران در پایان به حضور کورش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور در این رویداد اشاره کرد و گفت: حسین فدایی حسین و محمد رضا آزاد مدرسان این دوره سه روزه خواهند بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند