برگزاری محفل ادبی «در انتظار بهار» در همدان

01:320

به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان همدان، عصر شعر «در انتظار بهار» با حضور شاعران برجسته کشور و استان، فردا ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ در مرکز همایش های قرآنی و بین المللی شهر همدان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مریم زندی مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان همدان با بیان اینکه برای برگزاری این برنامه میزبان شاعران مطرح کشوری هستیم گفت: کمال شفیعی شاعر و دبیر کارگروه ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری کشور، حسنا محمدزاده و غلامرضا بکتاش میهمانان ویژه عصر شعر «در انتظار بهار» هستند.

وی با اشاره به اینکه در این محفل، میزبان شاعران پیشکسوت و جوان استان نیز خواهیم بود، گفت: میرهاشم میری، جواد نوری، حجت یحیوی، مهدی طراوتی توانا، مریم زرنشان، محسن کریمی، سعید جلیلی هنرمند، شکوفه رضایی، کمال امرایی، محمد صارمی شهاب، مسعود طاهری عضد، فرشاد قربانی سپهر پور، سید حسام حسینی، مرتضی جهانی مقدم، مریم برزگر و ریحانه نوری از شهرهای ملایر، تویسرکان، رزن، بهار و همدان به شعرخوانی خواهند پرداخت.

وی شعر آیینی را آمیزه ای از تعهدات ادبی، دینی و انسانی دانست و گفت: شعر آیینی یعنی ساختار، تکنیک و مولفه های زیبایی شناختی را در خدمت و استخدام مضمون و محتوای فاخر درآوردن که این سبک شعر علاوه بر «چگونه گفتن» به «چه گفتن» هم اهمیت می دهد.

این برنامه فردا چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن اندیشه مرکز همایش های قرآنی و بین المللی شهر همدان، واقع در بلوار ارم برگزار می شود و علاقه مندان می توانند در این برنامه حضور داشته باشند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند