برگزاری دوره‌های آموزشی در مناطق محروم اردبیل

01:170

کلاس‌های آموزشی طراحی، نقاشی و بازیگری با همکاری حوزه هنری استان و دفتر تسهیل‌گری و توسعه محلی نیار در مناطق محروم اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سیدقاسم احمدی مسئول آموزش و پژوهش حوزه هنری استان اردبیل عنوان کرد: حوزه هنری استان طبق رسالت ذاتی خود، بیش از پیش برای تقویت فرهنگ و هنر نوجوانان و جوانان حاشیه شهر می‌پردازد. در این راستا از شهریورماه ۱۴۰۰ با همکاری دفتر تسهیل‌گری و توسعه محلی نیار برای استعدادیابی، تقویت و جذب هنرمندان بالقوه و به بالفعل رساندن استعدادهای این قشر از هموطنان، با بهره‌گیری از اساتید و مربی‌های مجرب دوره‌های آموزشی را آغاز کرده است.

احمدی افزود: در ترم اول این دوره‌ها تاکنون بالغ بر ۶۵ هنرجو در سه رشته طراحی، نقاشی و بازیگری، آموزش مقدماتی دیده‌اند و ترم اول پس از دو ماه به سرانجام رسیده و مخاطبان زیادی در دوره‌های بعدی ثبت‌نام کرده‌اند.

مسئول آموزش و پژوهش حوزه هنری استان اردبیل ادامه داد: در رشته نقاشی، ام‌البنین خوشخبر، رشته طراحی خدیجه رحیمی و در دوره آموزشی تئاتر رضا طالبی به‌عنوان مدرس با حوزه هنری همکاری داشتند.

وی در پایان گفت: علاوه بر دوره‌های برگزار شده، واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان اردبیل با مشارکت دفتر تسهیل‌گری و توسعه محلی پناه‌آباد در سه رشته؛ داستان‌نویسی، نقاشی و خوش‌نویسی به استعدادیابی، تربیت و تقویت استعداد هنری هنرمندان بالقوه آن منطقه را هم آغاز کرده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند