برگزاری اولین یادواره بین‌المللی سرداران مقاومت با تجلیل شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس

02:000

دانشگاه الزهرا با همکاری مؤسسه «سپهر سوره هنر» حوزه هنری و مراکز علمی، فرهنگی داخلی و بین المللی، اولین یادواره علمی – فرهنگی زنان ایران و جهان در بزرگداشت سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این یادواره كه آثار مكتوب آن به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی و فرانسه قابل پذیرش است در بخش‌های علمی شامل کتاب و مقاله، ادبی شامل شعر، رمان، داستان بلند و  كوتاه، داستانك، نثر ادبی و دلنوشته است، بخش تاریخ شفاهی نیز از دیگر بخش‌های یادواره است، بخش هنری این یادواره نیز شامل آثار عكاسی، نقاشی، خوشنویسی، نمایشنامه و فیلم‌نامه است.

این یادواره در بخش‌های علمی – فرهنگی و ادبی – هنری برگزار می‌شود كه علاقه‌مندان جهت اطلاع از موضوعات هر یك از این بخش‌ها و شركت در آن می‌توانند به سایت artfest.ir مراجعه كنند.

جوایز:

سفر به عتبات و حضور در مزار شهید ابومهدی المهندس برای برگزیدگان ایرانی.

سفر به ایران‌ و حضور در مزار شهید حاج قاسم سلیمانی برای برگزیدگان بخش بین‌الملل.

شرایط ارسال اثر:

آخرین مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ است و ثبت نام، بارگذاری فایل اثر و دریافت کد ‌رهگیری تنها از طریق سایت artfest.ir  میسر خواهد بود.

برای تسهیل در امر داوری، شاعران و نویسندگانی که چندین اثر مکتوب دارند، باید هر اثر را به صورت مجزا و با اندازه قلم ۱۴ و نوع قلم B Mitra تایپ کرده و جداگانه ثبت و ارسال کنند. به یاد داشته باشید كه صفحات متون باید بدون ذکر نام و مشخصات صاحب اثر ارسال شود.

هر فرد می‌تواند همزمان در همه بخش‌ها شرکت کند و آثار ارسالی در بخش هنری بعد از یادواره عودت داده می‌شود.

انتشار آثار:

دبیرخانه یادواره در صورت صلاحدید، آثار منتخب را با نام صاحب اثر چاپ خواهد کرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند