برپایی نمایشگاه «هنر و رسانه‌های جدید» در سنندج

01:250

نمایشگاه آثار میکائیل رحمانی با عنوان «هنر و رسانه های جدید» از ۲۹ دی ماه به مدت یک هفته در گالری سوره سنندج به نمایش در می آید.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، با حمایت حوزه هنری استان کردستان نمایشگاهی از آثار فتوآرت، ویدئو آرت، اینستالیشن آثار میکائیل رحمانی هنرمند سنندجی با عنوان «هنر ورسانه های جدید» از ۲۹ دی ماه به مدت یک هفته در گالری سوره سنندج به نمایش در می آید.

در این نمایشگاه، ۱۶ اثر این هنرمند با نگاه به تأثیر رسانه های جدید بر جامعه علی الخصوص کودکان و نوجوانان در زمینه های فتو آرت، ویدئو آرت و اینستالیشن در معرض نمایش عموم قرار خواهد گرفت.

این نمایشکاه، چهارشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۶:۳۰ افتتاح و در مدت زمان برگزاری تا ۲ بهمن ۱۴۰۰ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

میکاییل رحمانی،متولد ۱۳۶۶ سنندج است. وی تاکنون ضمن تألیف کتاب «مقدمه ای بر تاریخ هنر کردستان و زیبایی شناسی» به عنوان مشاور و همکار مجله داخلی و دانشگاهی هنر معاصر به سردبیری روزبه فخاری در دانشگاه کردستان فعالیت داشته و دبیری «سالانه هنر معاصر سنندج» در سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ برعهده داشته است. همچنین این هنرمند علاوه بر حضور در بیش از ۳۰ نمایشگاه گروهی در شهرهای سنندج، تهران، اصفهان، بنرعباس، سلیمانیه، بغداد، اربیل، آمستردام، دیاربکر، ماردین، استانبول و برلین، ۷ نمایشگاه انفرادی عکس و فتو آرت را در تهران و سنندج نیز برگزار کرده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند