برپایی نمایشگاه تصویرسازی و کاریکاتور با موضوع آسیب‌های اجتماعی در شهرکرد

01:350

نمایشگاه تصویرسازی و کاریکاتور از سوی حوزه هنری و دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری چهارمحال و بختیاری در کافه گالری هنر شهرکرد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، محبوبه دمیا مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: این نمایشگاه به منظور ارتقای سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه و کاهش تهدیدها و آسیب های اجتماعی در سطح جامعه برگزار شده است.

وی افزود: آموزش مهم ترین اصل در پدافند غیر عامل  و کاهش آسیب های اجتماعی است و هنر می تواند در تاثیر گذاری و رساندن بهتر پیام و کاهش این آسیب های جدی جامعه اثرگذار باشد.

دمیا اظهار کرد: نمایشگاه «سایه روشن» در برگیرنده آثار کاریکاتور و تصویر سازی ۱۰ نفر از هنرمندان جوان و خلاق استان است. که از ۲۳  تا ۳۰ بهمن در کافه گالری هنر شهرکرد برای بازدید علاقه مندان برپا است.

به گفته وی، ۳۲ اثر  ارائه شده در این نمایشگاه پیرامون آسیب های اجتماعی چون اعتیاد، خشونت و کودکان کار است. که همه آثار با زبان هنر این آسیب های جدی جامعه را به نمایش گذاشته است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری افزود: کریم بارزی، نسرین نادری، فاطمه باقری هفشجانی، زهره جهانبازی و ماریا احمدی کیا از هنرمندان تصویر ساز حاضر در این نمایشگاه هستند و پدرام فرخ نیا، علی احمدی، ارشاسب رستگار فر، عاطفه قربانی و سایگل افضلی نیز با ارائه آثار کاریکاتور در این نمایشگاه حضور دارند.

نمایشگاه «سایه روشن»  تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ برای بازدید علاقه مندان از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب در کافه گالری هنر شهرکرد واقع در میدان بسیج برپا است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند