برپایی نمایشگاه آثار گرافیکی سوم خرداد در اهواز

کمتر از یک دقیقه0

باوی‌زاده از برپایی نمایشگاه آثار گرافیکی با موضوع سوم خرداد و مقاومت به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، «محمد باوی‌زاده»  با اشاره به برپایی نمایشگاه آثار گرافیکی هنرمندان جوان خوزستانی اظهار کرد: این نمایشگاه به مناسبت سوم خرداد با همکاری واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان و معاونت فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز برپا شده است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان افزود: این نمایشگاه امروز (دوشنبه ۲ خرداد) در گالری معاونت فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز افتتاح شده و به مدت ۱۰ روز برای بازدید علاقه‌مندان برپا است.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه ۱۰ اثر در بخش گرافیک با پوسترهایی با موضوع سوم خرداد و مقاومت توسط ۱۰ تن از هنرمندان حوزه تجسمی به نمایش گذاشته شده که بیشتر این هنرمندان از جوانان جویای نام خوزستانی هستند.

باوی‌زاده با بیان اینکه ابعاد آثار ۵۰ در ۷۰ بوده و بر روی دیوار نصب شده است تصریح کرد: از هنرمندان و طراحان و علاقه‌مندان به هنر گرافیک دعوت می‌کنیم که برای بازدید از آثار صبح‌ها در محل نمایشگاه حضور یابند و از این آثار قوی و ارزنده دیدن کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند