برپایی غرفه حوزه هنری خوزستان در نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان

01:190

مسئول روابط عمومی حوزه هنری خوزستان گفت: یکی از غرفه‌های این نمایشگاه، معرفی تولیدات حوزه هنری خوزستان از جمله هنرهای تصویری، نمایشی، تجسمی، ادبیات پایداری، سرود و آفرینش‌های ادبی برای علاقه‌مندان است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، محمد محمدزاده مسئول روابط عمومی حوزه هنری خوزستان از برپایی نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز خبر داد و اظهار کرد: در این نمایشگاه حوزه هنری خوزستان آخرین تولیدات خود را در بخش‌های هنرهای تصویری، نمایشی، تجسمی، ادبیات پایداری، سرود و آفرینش‌های ادبی برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته است.

این نمایشگاه محل عرضه جدیدترین محصولات حوزه نشر، محصولات متنوع قرآنی و مذهبی، برنامه‌های آموزنده برای کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها، جلسات تخصصی نقد و بررسی، رونمایی از آثار جدید و ویژه‌برنامه‌های جشن و سرور و دهه کرامت است.

نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان با مشارکت و همکاری حوزه هنری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، شرکت فولاد خوزستان، صدا و سیمای مرکز استان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان و موسسه فرهنگی و هنری آب و آیینه برپا شده است.

نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان از ۱۹ تا ۲۵ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز برپا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۸ تا ۲۴ هر شب از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند