برنامه های «هفته هنر انقلاب» مازندران اعلام شد

01:480

رییس حوزه هنری مازندران از فعالیت های مرتبط با هفته هنر انقلاب اسلامی این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران برنامه های هفته هنر انقلاب این مرکز را اعلام کرد.

وی با ذکر این نکته که سید شهیدان اهل قلم، شهید مرتضی آوینی الگوی جامعی به عنوان هنرمند متعهد و انقلابی است، گفت: تاثی از چنین شخصیت هایی در یک حرکت انقلابی اعم از فرهنگی و هنری و یا دیگر زمینه ها، باعث حفظ آرمانهای انقلاب و بالندگی ارزشهای آن و همچنین تربیت نسلی بیدار خواهد شد و این چیزی است که در تولید آثار هنری باید به آن توجه داشت.

رییس حوزه هنری مازندران ضمن اشاره به حضور و مشارکت تمام واحدهای فرهنگی هنری این مرکز در هفته هنر انقلاب افزود: این رویداد از ۱۸ فروردین و دیدار با خانواده معظم شهید مدافع حرم هادی باغبانی وافتتاح استودیوی صدا و موسیقی حوزه هنری مازندران آغاز شده و با برنامه های نمایشگاهی در رشته های تجسمی و اجرای نمایش در سراسر استان ادامه خواهد یافت.

مهدی معصومی گرجی ادامه داد: فعالیت های ویژه فضای مجازی، برنامه های محفلی و تجلیل و رونمایی از تازه ترین تولیدات حوزه هنری مازندران از دیگر بخشهای برنامه های هفته هنر انقلاب خواهد بود.

حوزه هنری انقلاب اسلامی همه ساله همزمان با سالگرد شهادت سید مرتضی آوینی (۲۰ فروردین) برنامه هایی را به مدت یک هفته ( با عنوان هفته هنر انقلاب) و با شعار هنر متعهد به حقیقت در سراسر کشور برگزار می کند.

برنامه های حوزه هنری مازندران در هفته هنر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند