برنامه‌های کمیته هنری ستاد دهه فجر چهارمحال و بختیاری تشریح شد

02:280

در نشست کمیته هنر و هنرمندان ستاد دهه فجر، بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه کمیته هنر و هنرمندان ستاد دهه فجر چهارمحال و بختیاری تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، جلسه کمیته هنر و هنرمندان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی به دبیری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری  و با حضور دستگاه‌های عضو این کمیته  در حوزه هنری برگزار شد و بیش از ۱۰۰ عنوان  از مهمترین برنامه های کمیته هنر و هنرمندان ستاد دهه فجر چهارمحال و بختیاری در این جلسه تشریح شد.

حجت الله شیروانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در این نشست ضمن پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای انقلاب گفت: در کمیته هنر و هنرمندان ستاد دهه فجر استان تلاش داریم با بحث و گفتگو و تشکیل اتاق فکر بتوانیم شکل جدید و مطلوبی را از برنامه های هنری در دهه مبارک فجر ۱۴۰۰ به نمایش بگذاریم.

وی افزود: با توجه به اهمیت و نقش روز افزون فضای مجازی بسیاری از برنامه های این کمیته با هدف تولید محتوا و حضور موثر در این بستر طراحی و اجرا خواهد شد.

شیروانی اظهار کرد: همکاری در تولید آثار هنری باید در دستور کار همه دستگاه های عضو کار گروه قرار گیرد. تا بتوانیم از امکانات و توانای های هم دیگر برای تولید برنامه های فاخر هنری بهره بگیریم.

وی گفت: بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه مطلوب و هنری از سوی کمیته هنر و هنرمندان برای دهه مبارک فجر از سوی حوزه هنری و دیگر دستگاه های عضو کمیته برنامه ریزی شده است.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری همچنین گفت: اکران همزمان فیلم های جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد  و اجرای موسیقی گروه های شرکت کننده در جشنواره موسیقی فجر، برپایی نمایشگاه های مختلف هنری، برگزاری عصر شعر، عصر خاطره، تولید و رونمایی از سرود و نماهنگ، نشست های نقد و بررسی کتاب های مربوط به انقلاب اسلامی در استان، تهیه و انتشار پادکست معرفی آثار ادبی، هنری و فرهنگی چاپی با موضوع انقلاب، تولید و انتشار ویدیو کست، موشن­گرافی، ویدیوگرافی و … از جمله برنامه های کمیته هنر و هنرمندان در استان است.

وی بیان کرد: امسال تلاش شده برنامه ها و جشن ها بیشتر مردمی باشد و برنامه های به صورت محله محور و در مساجد با عنوان پخش فیلم، اجرای برنامه ، اجرای سرود و … نیز  در مساجد و محله ها مختلف شهر برگزار شود.

بر این اساس، حوزه هنری چهارمحال و بختیاری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، کانون پرورشی و فکری کودکان و نوجوانان، جبهه انقلاب فرهنگی، سازمان فضای مجازی سراج، بسیج هنرمندان، معاونت فرهنگی سپاه قمر بنی هاشم، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری شهرکرد، کانون فرهنگی و هنری مساجد استان در کمیته هنر و هنرمندان ستاد دهه فجر عضو هستند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند