برنامه‌های هفته هنر انقلاب در خوزستان اعلام شد

02:000

رئیس حوزه هنری خوزستان از برگزاری هفته هنر انقلاب در خوزستان خبر داد و گفت: سند راهبردی حوزه هنری استان تدوین و در آن برنامه‌های سه سال آینده این حوزه پیش‌بینی شده است.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمد شهبازگهروئی در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون برگزاری برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: هفته هنر انقلاب اسلامی از ۱۸ تا ۲۵ فروردین همزمان با سراسر کشور در خوزستان برگزار می‌شود و در این راستا برنامه‌های متنوعی تدارک دیده شده است.

رئیس حوزه هنری استان خوزستان افزود: طی ۲ سال اخیر به خاطر شرایط شیوع ویروس کرونا نتوانستیم فعالیت‌های آنچنانی و حضوری برای این هفته داشته باشیم، ولی سعی شده در بستر فضای مجازی برنامه‌هایی را تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه علاوه بر اهواز در دو دفتر حوزه هنری استان در شهرهای آبادان و دزفول نیز برنامه‌هایی پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: چهارشنبه ۱۸ فروردین‌ماه مراسم افتتاحیه هفته هنر انقلاب اسلامی همزمان با غبارروبی مزار شهدا و هنرمندان استان آغاز می‌شود.

شهباز گهروئی، دیدار و تجلیل از خانواده هنرمند شهید، ویژه‌برنامه گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی با موضوع تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان، تولید محتوا با موضوع شهید آوینی در فضای مجازی، ساخت موشن‌گرافیک با موضوع انقلاب اسلامی را، از جمله برنامه‌های  پیش‌بینی شده این هفته عنوان کرد.

وی ادامه داد: دیدار با خانواده حاج احمد یلالی از خادمین شهدا، ساخت موشن‌گرافیک با موضوع شهید آوینی، نشست یک روزه نمایشنامه‌نویسی در مرکز شهید آوینی شهرستان آبادان، تولید نمایش رادیویی با موضوع هفته هنر انقلاب اسلامی در آبادان، چاپ بروشور با موضوع شهید آوینی، دیدار هنرمندان دزفول با امام‌جمعه شهرستان، تولید هفت موشن‌گرافیک با موضوع فرهنگ و هفته هنر انقلاب اسلامی، غبارروبی و عطرافشانی شهدای انقلاب در دزفول، دیدار با خانواده شهید هنرمند و معرفی چهره هنر انقلاب در دفتر دزفول سرفصل برنامه‌های هفته هنر انقلاب در استان است.

شهبازگهروئی با بیان اینکه بیشتر برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در فضای مجازی برگزار می‌شود، یادآور شد: سند راهبردی حوزه هنری استان تدوین شده و در آن برنامه‌های سه سال آینده پیش‌بینی و انجام آن از اردیبهشت آغاز می‌شود که اتفاق خوبی در حوزه هنر انقلابی خواهد بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند