از ۲۰ تا ۲۴ فروردین ۱۴۰۱؛
برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در دانشگاه سوره اعلام شد

02:270

دانشگاه سوره در راستای تبیین و پاسداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد سید شهیدان اهل‌قلم، سید مرتضی آوینی و در راستای مأموریت آموزشی، فرهنگی و پژوهشی خود برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، روز شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره وبینار «زیبایی‌شناسی تئاتر انقلاب اسلامی» را با حضور صاحب‌نظرانی همچون دکتر عبدالحسین خسرو پناه، دکتر علی منتظری، دکتر محمدعلی خبری، هوشنگ توکلی و محمود فرهنگ برگزار خواهد کرد. دبیر این نشست فرزاد معافی غفاری است. این وبینار از ساعت ۱۶ آغاز و تا ۱۹ ادامه خواهد یافت.

روز یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ در ادامه همین همکاری وبینار «نقش استان‌ها در تئاتر انقلاب اسلامی» با حضور اساتید پژوهشگران هنرهای نمایشی در استان‌های مختلف برگزار خواهد شد. در این وبینار نیز علی رضایی از استان هرمزگان، جهانشیر یاراحمدی از استان بوشهر، رضا میر معنوی از استان گیلان، احمد سپاسدار از استان شیراز و منصور حمیدی از استان آذربایجان شرقی با دبیری دکتر سعید اسدی سخنرانی خواهند کرد. ساعت این برنامه نیز ۱۶ تا ۱۹ خواهد بود.

روز دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ وبینار «هنر انقلاب اسلامی در دهه ۶۰ هجری شمسی» در همکاری دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزار می‌شود. در این وبینار نیز دکتر حبیب‌الله صادقی؛ دکتر محمدعلی روزبهانی، دکتر کیارش زندی، دکتر سمیه رمضان ماهی، دکتر امیررضا نوری پرتو، دکتر هادی آذری و دکتر مهدی محمدی سخنرانی خواهند داشت. این برنامه از ساعت ۱۵ آغاز و تا ۱۹ به طول می‌انجامد.

آدرس برگزاری هر سه وبینار برای علاقه‌مندان panel.soore.ac.ir/join/egc41 است.

همچنین در کنار این فعالیت‌های پژوهشی، دانشکده هنر در همکاری با معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سوره نمایشگاهی نیز با عنوان «تجلی نور در هنر» در نگارخانه آیه دانشگاه سوره برگزار خواهد کرد که به نمایش آثار عکاسی، نقاشی و صنایع‌دستی اختصاص دارد. این نمایشگاه شنبه ۲۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۰ آغاز به کار کرده و هر روز تا ۲۴ فروردین‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۴ میزبان علاقه‌مندان است. نگارخانه آیه در خیابان آزادی، نرسیده به خیابان خوش جنوبی، نبش کوچه کامیاران، دانشگاه سوره واقع است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند