برنامه‌های هفته دفاع مقدس حوزه هنری مازندران اعلام شد

01:210

در آستانه هفته دفاع مقدس، حوزه هنری مازندران با برگزاری بیش از ۲۰ عنوان برنامه به استقبال هفته دفاع مقدس می‌رود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رئیس حوزه هنری مازندران با اعلام برنامه‌های هفته دفاع مقدس عنوان کرد: جهت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، امسال در زمینه هنرهای تجسمی، نمایشی، پژوهشی، تصویری، ادبی، فرهنگ پایداری، موسیقی و فضای مجازی برنامه و تولیداتی خواهیم داشت.

معصومی گرجی با عنوان این نکته که بیش از ۲۰ برنامه در پاسداشت دوران دفاع مقدس در حوزه هنری مازندران روی خواهد داد، گفت: اصل تمرکززدایی و توجه به زیست‌بوم دو نکته مهمی بوده است که در این ویژه‌برنامه‌ها بدان توجه شده است.

وی ادامه داد: در برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال، رونمایی از فیلم و آثار موسیقایی را خواهیم داشت و ضمن اجرای نمایش و سرود در نقاط مختلف استان، برنامه‌هایی در قالب لایو اینستاگرام نیز اجرا خواهیم کرد.

رئیس حوزه هنری مازندران افزود: ضمناً در این دوره نمایشگاه آثار تجسمی و عکس دفاع مقدس، غبارروبی مقبره شهدا، تولید محتوای فضای مجازی، فعالیت‌های آموزشی کارگاهی و تجلیل از هنرمندان از برنامه‌های دیگر ما خواهد بود.

شایان ذکر است که برنامه‌های هفته دفاع مقدس حوزه هنری مازندران در شهرهای مختلف استان به شکل مستقل و گاه مشترک با سایر مراکز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند