برنامه‌های مراکز فرهنگی حوزه هنری در برج میلاد

01:220

نمایشگاه محصولات و معرفی برنامه‌های مراکز فرهنگی و هنری حوزه هنری در برج میلاد در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سینمایش ۴۱۰ یکی از تازه‌ترین تولیدات حوزه هنری انقلاب اسلامی است که با ترکیبی از تئاتر و جلوه‌های ویژه سینمایی اثری متفاوت را در برج میلاد به نمایش گذاشته است.

در حاشیه سینمایش ۴۱۰ نمایشگاهی متشکل از ۶ غرفه با حضور مراکز حوزه هنری چون انتشارات سوره مهر، سپهرسوره هنر، حوزه هنری کودک و نوجوان، حوزه هنری دیجیتال، انتشارات مهرک و مکتب مهر برپاست که به ارائه محصولات فرهنگی می‌پردازند.

در این رویداد هنری که از ۲۱ مهرماه در برج میلاد آغاز شده، بازدیدکنندگان از نمایشگاه با فعالیت و برنامه‌های مراکز حوزه هنری آشنا می‌شوند.

در غرفه سوره مهر و مهرک، کتاب‌های منتشر شده توسط این انتشارات ارائه می‌شوند و در غرفه های حوزه هنری کودک و نوجوان و مکتب مهر کلاس های آموزشی و رویداد های فرهنگی و هنری این مراکز به مخاطبان معرفی می‌شوند.

در غرفه سپهر سوره هنر نیز رویدادهای هنری و جشنواره هایی که از سوی مراکز هنری حوزه هنری توسط سپهر سوره هنر برگزار می‌شود معرفی می‌شوند.

حوزه هنری دیجیتال نیز در غرفه‌ای جداگانه، به معرفی ظرفیت های حوزه هنری دیجیتال و ارائه امکانت این مجموعه از جمله تور مجازی حوزه هنری، گالری مجازی، مدرسه ماه وکرسی می پردازند.

نمایشگاه مراکز حوزه هنری تا ۸ آبان ماه هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در برج میلاد برپاست.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند