برنامه‌های دهه فجر حوزه هنری اصفهان اعلام شد

02:000

معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری استان اصفهان، برنامه‌های این سازمان برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی را معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حسین خالقی‌پور گفت: حوزه هنری اصفهان در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، برنامه‌های رونمایی کتاب «فرکانس 1160 »نوشته فضل‌الله صابری و برگزیده جایزه مستندنگاری جلال آل احمد؛ افتتاح نمایشگاه تمبر یادبود پیروزی انقلاب اسلامی؛ رونمایی کتاب «شهود زیبایی» به نویسندگی سید مهدی امام جمعه دانشیار گروه فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه اصفهان با حضور اصغر طاهرزاده فیلسوف و اندیشمند اسلامی؛ شب شعر فاطمی؛ رونمایی از آلبوم موسیقی «سیاه مشق»؛ افتتاح نمایشگاه «همه هستیم»؛ و افتتاحیه کانون داستان حوزه هنری را برگزار کند.

وی در خصوص نمایشگاه «همه هستیم» افزود: نمایشگاه مجازی «همه هستیم» در قالب ۴۰ سال راهپیمایی ۲۲ بهمن به همت حوزه هنری اصفهان و با همراهی عکاسان اصفهان برگزار می‌شود. این نمایشگاه به دلیل احتمال برگزار نشدن راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و با هدف زنده نگه داشتن این مراسم در فضای مجازی برپا خواهد شد.

خالقی‌پور ادامه داد: تعدادی از عکاسان اصفهان عکس‌های خود از راهپیمایی ۲۲ بهمن سال‌های گذشته را با توجه به فراخوان «همه هستیم» برای حوزه هنری ارسال کرده‌اند و در دهه فجر ۴۰ عکس از چهل دهه انقلاب اسلامی در گالری سعدی به نمایش در می‌آید و کتابی از این عکس‌های منتخب هم چاپ خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه یک روزه تولید اثر با موضوع تمبر یادبود سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: محور این رویداد طراحی تمبر با موضوع دهه فجر و پیروزی انقلاب بود و این کارگاه با حضور اساتید گرافیست احمدرضا میرمقتدایی، امیرمسعود حلاج، حامد مغروری و مجتبی مجلسی برگزار شد و در نظر داریم تا آثار تولید شده در این کارگاه را در خانه هنرمندان به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند