برنامه‌های حوزه هنری اصفهان به مناسبت دهه فجر

01:180

مدیر واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان، از افتتاح نمایشگاه عکس «همه هستیم» در عمارت سعدی حوزه هنری به مناسبت دهه ی فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نرگس رجایی مدیر واحد هنرهای تصویری حوزه هنری اصفهان گفت: این نمایشگاه شامل چهارده اثر منتخب در ابعاد پنجاه در هفتاد است که هنرمندان عکاس اصفهانی از میدان امام (ره) و راهپیمایی ۲۲ بهمن در سالها و دهه های گذشته عکاسی کرده اند.
وی افزود: این نمایشگاه در ساعت ۱۶ روز سه شنبه۱۲ بهمن ماه در عمارت سعدی افتتاح می شود.
رجایی خاطرنشان کرد: این عکس ها منتخبی از آثاری است که طی فراخوانی از عکاسان اصفهانی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان جمع آوری شده است.
وی ادامه داد: این عکس ها یادآور خاطرات مردم و همشهریان اصفهانی از حضور در راهپیمایی ویژه پیروزی انقلاب اسلامی در بیست و دوم بهمن ماه است.

همچنین، این برنامه ها از روز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه با افتتاح نمایشگاه عکس «همه هستیم» آغاز می شود و با برگزاری یک شب شعر و پنج شب خاطره، رونمایی پنج کتاب با موضوعات مختلف، کارگاه های تخصصی گرافیک و همچنین نمایشگاه ها و نشست ها ادامه می یابد.

از جمله برنامه های این ایام می توان به تولید و انتشار موشن های انقلابی، اکران ویژه فیلم های دهه فجر برای اهالی رسانه و انجمن منتقدین جشنواره اشاره کرد.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند