امام جمعه فارسان:
باید حمایت از هنرمندان شهرستان فارسان را بیشتر کنیم

02:070

حجت‌الاسلام  ملک‌پور زبان هنر را اثر گذارترن زبان در جامعه عنوان کرد و گفت: هنرمندان شهرستان فارسان از هنرمندان شاخص استان هستند و باید حمایت از هنرمندان شهرستان فارسان را از پیش بیشتر کنیم.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، حجت‌الاسلام محسن ملک‌پور امام جمعه فارسان در حاشیه تقدیر از گروه نمایش بچه های مسجد حوزه هنری در شهرستان فارسان افزود: باید از اجرای های  تئاتر، سینما، هنرهای تجسمی و … در شهرستان فارسان حمایت بیشتری شود چرا که جوانان و نوجوانان این دیار به برگزاری چنین رویداد های در این شهرستان نیاز دارند.

وی یاد آور شد: امروزه کار های بسیاری در زمینه های مختلف فرهنگی از سوی دستگاه ها و ارگان های مختلف انجام می شود ولی متاسفانه به دلیل اینکه این کار ها بیشتر بر روی کاغذ است و به صورت میدانی انجام نمی شود تاثیر به سزای در جامعه ندارد. همیشه آثاری که به صورت میدانی و به صورت خود جوش انجام شده نتیجه بهتری داشته است.

حجت‌الاسلام  ملک‌پور درباره کار های فرهنگی هنری در شهرستان فارسان گفت: این اقدامات حوزه هنری استان همچون تئاتر بچه های مسجد، اکران فیلم و اینکه برنامه های فرهنگی را از مرکز استان به شهرستان های مختلف سوق داده کار بسیار پسندیده ای است و ما تمام تلاش خود را  برای  همکاری و انجام برنامه های فرهنگی و هنری  در شهر ستان فارسان انجام خواهیم داد.

امام جمعه فارسان افزود: فارسان ظرفیت های بسیار زیادی  در زمینه های مختلف دارد و باید از این ظرفیت های بسیار بالا به درستی استفاده کرد.اکنون از هر زمانی جوانان و نوجوانان ما به نشاط و سرگرمی های مفید نیازمند هستند و کار های هنری می تواند مخاطبین زیادی را جذب کند.

حجت‌الاسلام محسن ملک‌پور اظهار داشت: دفتر امام جمعه فارسان تمام تلاش خود را برای برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی و هنری در شهرستان فارسان انجام خواهد داد.

احسان قائدی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: یکی از مهمترین مسائل حوزه هنری توجه به ظرفیت هایی است که در شهرستان های مختلف وجود دارد و اکنون حوزه هنری درحال شناسایی این ظرفیت ها و فراهم کردن بستری مناسب برای فعال کردن این ظرفیت های عظیم هنری است. کار فرهنگی متاسفانه در استان و به خصوص شهرستان های استان به درستی صورت نگرفته و ما باید برای برگزاری فعالیت خود در استان فرا شهرکرد و حتی فرا شهرستان ها عمل کنیم .

وی اظهار داشت: برای برگزاری برنامه های مختلف هنری در شهرستان ها حوزه هنری کمک دیگر دستگاه ها و ارگان های دیگر را نیاز دارد و باید به صورت کار های مشترک بین دستگاهی بتوانیم برنامه ها و کار های فرهنگی فاخری را در سطح استان برگزار کنیم.

رئیس حوزه هنری گفت:  اکنون ما در حوزه هنری تولید محتوا داریم ولی توزیع این محتوی به درستی انجام نشده که امیدوارم با کمک همه سازمان های و ادرات استان بتوانم با برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان های استان محتوی فاخر فرهنگی و هنری را عرضه کنیم.

در این نشست از فاطمه جعفری، مصطفی محمدی دوست،  فاطمه حیدری ، فتانه عباسی  و فاطمه جمالپور  اعضای گروه نمایش بچه های مسجد شهرستان فارسان برای اجرای نمایش «ساعت حرکت» در سلسله رویداد محرابیان هفته هنر انقلاب اسلامی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند