رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری:
باید تلاش کنیم خدمات نیروی انتظامی را هنرمندانه برای مردم به تصویر بکشیم

02:220

رئیس حوزه هنری در دیدار با فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون چهره نیروی غیور انتظامی کشور توسط ضد انقلاب مخدوش شده ولی ملت ایران می دانند که دلاور مردی های این عزیزان در ایجاد آسایش و امنیت بسیار زیاد است و ما باید تلاش کنیم از مظلومیت نیروی انتظامی کم کنیم و خدمات شایسته این نیرو را هر چه بیشتر هنرمندانه به تصویر بکشیم.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احسان قائدی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از زحمات نیروی غیور انتظامی استان و به خصوص فرمانده انتظامی استان سردار امان الهی افزود: اکنون دشمن به دلیل داشتن رسانه قوی با تمام قدرت تلاش دارد خدمات مفید نظام را به چالش بکشد و اکنون با ترفند های مختلف می خواهد جهره نیروی انتظامی را در بین مردم مخدوش کند ولی مردم ایران همیشه دلاور مردی های این نیرو های عزیز را در خاطر دارند و امنیت و آسایش کنونی ایران عزیز مدیون این عزیزان جان بر کف است.

قائدی گفت: حضور سردار امان الهی در استان چهارمحال و بختیاری داری برکت و افتخار است و دشمنان با تحریم های تو خالی خود نشان دادند که همه جور از قدرت ایران سر افراز اسلامی می ترسند و راه به جای نخواهند برد.

سردارمنوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این دیدار گفت : حجم کار و خدمات نیروی انتظامی بسیار است و همکاران عزیز ما همیشه با تمام وجود تلاش دارند بهترین خدمات را به مردم عزیز ارائه کنند و مردم عزیز هم همیشه قدردان زحمات این عزیزان بوده و هستند.

سردار امان الهی افزود:  نیروی انتظامی کار مردم در الویت است و مهمترین مساله امنیت برقرار کردن برای مردم است و دشمنان انقلاب اسلامی تلاش دارند برای شک و تردید انداختن در باور مردم عزیز دستگاه های مختلف انقلاب را در چشم مردم بد نشان داده و به اهداف خود برسند.

سردار امان الهی ضمن تقدیر از حضور رئیس و هنرمندان حوزه هنری برای این دیدار گفت:  بدون شک دشمنان انقلاب اسلامی از جمهوری اسلامی میترسند و تحریم های این چنینی نشان از ضعف و ترس دشمنان این نظام مقدس است و تحریم برای ما هیچ تاثیر ندارد و از پیش بیشتر برای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران تلاش خواهیم کرد.

این دیدار به دلیل اینکه دولت کانادا در ادامه سیاست‌های خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران، این‌بار در حمایت از اغتشاشات اخیر، سردار منوچهر امان اللهی، فرمانده نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری را تحریم کرده است برگزار گردید  و تصویر سردار امان الهی با شعر شاعر استان احمد رفیعی از طرف حوزه هنری و هنرمندان استان به پاس زحمات ایشان به وی هدیه داده شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند