باشگاه گرافیک حوزه هنری استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

01:350

باشگاه گرافیک حوزه هنری استان اردبیل از تیرماه ۱۴۰۱ شروع به فعالیت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، حسین آزاد مسئول واحد هنرهای تجسمی با بیان این خبر افزود: این باشگاه با هدف استعدادیابی، مخاطب‌شناسی، تربیت هنرمندان متعهد و متخصص در بخش گرافیک، پاتوق محور بودن و برگزاری منظم جلسات نقد و بررسی آثار بزرگان هنر گرافیک ایران و جهان و همچنین تولید آثار هنری فاخر با مضامین دینی و انقلابی راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شاکله‌مند کردن فعالیت‌های هنری و دارای هدف بودن این‌گونه فعالیت‌ها می‌تواند برای آینده هنر گرافیک استان در تراز هنر دینی و انقلابی نقش به سزایی داشته باشد. در ضمن هدف دیگری که باشگاه در پی آن است، نگاه حوزه هنری استان اردبیل به سند تحولی زیست بوم تعریف شده خود در سه سال آینده (مروج فرهنگ و هنر شیعی در قفقاز و آناتولی) می‌باشد که این مورد نیز یکی از مراحل تاثیرگذار در روند روبه رشد فرهنگ و هنر بومی استان اردبیل خواهد بود.

آزاد اضافه کرد: با توجه به اینکه هدف‌گذاری، مخاطبین این باشگاه علاقه‌مندان و هنرمندان در سنین نوجوان و جوان می باشد و باشگاه می‌تواند به عنوان یک پتانسیل خوب و قابل اتکا با این گروه سنی در ارتباط بوده و در امر کشف استعدادهای نوپا نقش به سزایی داشته باشد.

گفتنی است این باشگاه به سرپرستی فریبرز اسمعیلی است که در حال حاضر به صورت ثبت‌نام از هنرمندان رده سنی نوجوان و جوان در حال انجام است و از علاقه‌مندان دعوت می‌شود با شماره ۰۹۱۴۱۵۰۳۶۳۲ واحد هنرهای تجسمی جهت کسب اطلاعات بیشتر و پرکردن فرم ثبت نام در ارتباط باشند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند