باشگاه تخصصی تئاتر بچه‌های مسجد در استان فارس راه اندازی می شود

01:410

رئيس حوزه هنري فارس اعلام كرد كه باشگاه تخصصي تئاتر بچه هاي مسجد به زودي در پرديس هنر و انديشه انقلاب اسلامي (ره آوين) شیراز، راه‌اندازي می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، وحيد نمازي در نشست تخصصی رؤسای حوزه‌های هنری منطقه ۵ کشور که در حاشیه دوره تئاتر بچه‌های مسجد در شیراز برگزار شد، بيان كرد: شيراز، مركز فرهنگ و هنر و تمدن و پايتخت فرهنگي جهان اسلام است.

او افزود: خداوند را شاكريم كه شرايطي كه فراهم شد تا ميزبان جمعي از گروه‌هاي هنري مومن و متعهد استان‌هاي مجاور باشيم.

رئيس حوزه هنري فارس با بیان اینکه گذر دوره محرابيان(تئاتر بچه‌های مسجد) از اصفهان به شیراز توفيقي با بركت بود، گفت: قرار بود اين دوره در اصفهان برگزار شود اما ميزباني به شيراز تغيير پيدا كرد.

نمازی عنوان کرد: با میزبانی شیراز از این دوره، شبكه شناسايي در شهرستان‌هاي فارس جدي تر شد و توانستيم ضمن شناسايي ٥٥ گروه، تعدادي از مربيان را براي حضور در دوره دعوت كنيم.

او که معتقد است انتقال تجربه يكي از بركات چنين نشست‌هايي خارج از مباحث تخصصي است، گفت: دوره محرابيان، با بهترين عملکرد و كاركرد در دستور كار حوزه هنری فارس قرار گرفت.

رئيس حوزه هنري فارس با تصریح بر این نکته که يك زيست هنري در اين دوره به اشتراك گذاشته شد، افزود: برگزاری این دوره در مجموعه پرديس هنر و انديشه انقلاب اسلامي ره آوين که يك مجموعه ابداعي و خلاقانه حوزه هنري فارس است، فتح بابی برای شبكه سازی تئاتر بچه‌هاي مسجد و راه‌اندازی باشگاه تخصصي در آینده‌ای نزدیک شد.

نمازی خاطرنشان کرد؛ تلاش مان اين بود كه به رسم مهمانوازي از مدعوين در این دوره استقبال و پذيرايي كنيم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند