بازگشایی پاتوق عکس خانه عکاسان حوزه هنری خراسان شمالی

01:260

پاتوق عکس خانه عکاسان حوزه هنری خراسان شمالی با تحلیل و بررسی آثار راه یافته به بخش نمایشگاه «جشنواره ملی عکس مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی» مجدداً آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خراسان شمالی گفت: پاتوق عکس حوزه هنری خراسان شمالی که تاکنون به‌دلیل شرایط ویژه کرونایی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مدتی متوقف شده بود از روز گذشته کار خود را آغاز کرد.

محمد کریمی‌مقدم اظهار داشت: اولین جلسه از پاتوق عکس سال 99 با حضور جمعی از عکاسان و هنرمندان استان، امید شکری یکی از داوران جشنواره ملی عکس (مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی) و داریوش اورانوس‌بخت مدرس عکاسی، آثار راه یافته به این جشنواره مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: نگاه و ترکیب‌بندی‌های متفاوت همچنین زیباشناسانه، ابتکار و خلاقیت در ارائه آثار با توجه به موضوع و همچنین بررسی این که در عکاسی مستند اجتماعی پرداختن به موضوع و مستند بسیار حائز اهمیت است که نسبت به سایر موضوعات اولویت دارد، از جمله مواردی بود که در تحلیل این آثار بیان شد.

وی ادامه داد: اهمیت پرداختن به محتوا در عکاسی مستند و جنبه و حالت روایتگری عکس‌های مستند، از سایر مواردی بود که در این کارگاه مطرح شد.

کریمی‌مقدم در خاتمه گفت: در ادامه مباحث فوق به بررسی روند برگزاری پاتوق‌های عکس تا پایان سال، ارتباط بیشتر و حمایت و کنار هم بودن هنرمندان عکاس جهت پیشرفت و ارتقاء خود هنرمندان و هنر عکاسی در خراسان شمالی پرداخته شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند