بازخوانی روایت شیرین «مسیر سربازی تا سرداری» در حوزه هنری فارس

01:540

کتاب «از سربازی تا سرداری» مجموعه‌ای است که بر پایه خاطرات «غلامعلی سپهری» از افتخار آفرینان دفاع مقدس فارس شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کارشناس مسئول فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس از مراحل پایانی تولید یک اثر جدید در این واحد خبر داد و گفت: به زودی شاهد انتشار اثری با محوریت زندگی یکی از افتخارآفرینان ایثار در فارس خواهیم بود.

محمدحسین ابراهیمی اظهار کرد: این اثر از جمله پروژه‌های مصوب واحد بوده که مصاحبه‌های میدانی این اثر را «سیاوش نقیبی‌نژاد» انجام داده و نگارش نهایی اثر را نیز «مریم شیدا» از نویسندگان عرصه ادبیات دفاع مقدس فارس بر عهده داشته است.

وی ادامه داد: پروژه‌های باقی مانده از سال‌های قبل حجم قابل توجهی را به خویش اختصاص داده که نیاز به ساماندهی و به نتیجه رساندن دارد.

وی تصریح کرد: این مسئله سبب شده تا هم نویسندگان در انتظار بمانند و هم حوزه هنری نتواند پروژه‌های تازه‌ای را در دستور کار قرار دهد، لذا از بدو شروع به کار این واحد توان خویش را صرف به نتیجه رساندن کارهای باقی مانده کرده‌ است.

ابراهیمی گفت: تلاش اساسی ما کاستن از بار تعهدات گذشته مان به نویسندگان است، اما مهمتر از آن تعهدی اخلاقی است که به فرهنگ ایثار و شهادت داریم و خویش را موظف به توسعه این مفهوم متعالی می‌دانیم.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم در هفته‌های آتی نیز بتوانیم خبر خوش به نتیجه رساندن چند پروژه معطل مانده دیگر را نیز به استحضار علاقه‌مندان و مخاطبان شریف این بخش از فرهنگ و هنر استان برسانیم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند